ایران-دانشجویی-واکنش اعتراضی یک دانشجو چمران اهواز به خنک سازی خوابگاه با یخ

0
673
واکنش اعتراضی یک دانشجو چمران اهواز به خنک سازی خوابگاه با یخ
واکنش اعتراضی یک دانشجو چمران اهواز به خنک سازی خوابگاه با یخ

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۳/۲۸-در دانشگاه چمران اهواز در خوابگاه دختران وضعیت گرما طاقت فرساست در همین رابطه طی روزهای گذشته دانشجویان دختر دست به تجمع اعتراضی زدند و خواستار رفع این مشکل شدند.  و باوجودگرمای شدید هوا و روزه‌داری خرابی سیستم سرمایشی خوابگاه‌ها مشغول امتحانات هستند، علم، معاون دانشجویی دانشگاه چمران اهواز از دانشجو ها خواست تا تحمل کنند تا در آینده خدمات بهتری!!! ارائه دهند!
یک دانشجو در رابطه با وضعیت خوابگاه و خنک سازی آن با یخ توسط دانشگاه نوشت:
با شنیدن خبر خرید روزانه یک میلیون تومان یخ!!! برای خنک کردن خوابگاه کمی شوکه شدم! با یخ؟! خوابگاه رو میخواید خنک کنید؟ به نظرم به سرپرست‌های خوابگاه ها هم بگید جهت رفاه حال!! دانشجویان روزانه ۱۰۰۰ عدد (واحدشو نمیدونم!) فوت  کنن شاید فضا خنک تر بشه!
یا نفری یه  بادبزن بدید به دانشجوها که صبر و تحمل بیشتری از خودشون نشون بدن!
راستی آقای دکتر! در مصاحبه‌تون گفتید: امیدوارم دانشجویان با صبر و تحملی که خواهند داشت، به ما کمک کنند تا بتوانیم این دوره سخت را پشت سر بگذاریم و در آینده خدمات بهتری به آنها ارائه دهیم!
به نظرتون شرایط الان در وضعیتی نیست که خدمات بهتر آینده رو همین حالا انجام بدید؟!
از شما دعوت می‌کنم یک روز، فقط یک روز با وجود این گرمای شدید، به خوابگاه بیاید و با وجود این #وضع_غذا (سحری و افطار) و خرابی سیستم سرمایشی و با زبان روزه درس خواندن دانشجویان رو از نزدیک ببینید!

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید