کارشناس منابع طبیعی و مربی دانشکده درمورد ویرانگیریهای زیست محیطی سپاه می گوید

0
696
کارشناس منابع طبیعی و مربی دانشکده
کارشناس منابع طبیعی و مربی دانشکده درمورد ویرانگیریهای زیست محیطی سپاه می گوید

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۶/۳-کارشناس منابع طبیعی و مربی دانشکده درمورد ویرانگیریهای زیست محیطی سپاه می گوید

خلیل خانی دکترای منابع طبیعی و مربی دانشکده می گوید:

کشورایران تاریخ بسیار طولانی دارد و سالیان زیاد حدود ۷ تا ۸ هزار سال مردم دراین خطه زندگی می کرده اند و شرایطی درنقاط بسیار خشک برای خود بوجود آورده بودند که شاید یکی ازهوشمندترین مهندسی دنیا بوده که ازایران به سایر جاهای دیگر هم رفته است و آن ایجاد قنات بوده است.
حدود ۸۰ درصد از سرزمین ما خشک است ولی پدیده کم آبی فقط منحصر به مناطق خشک نیست درمناطق شمالی ، شرقی ، غربی و بیشتر از همه درجنوب ایران هم وجود دارد .

سؤال این است که آب چاهها و سدهایی که زده اند از کجاست؟
باید گفت آب آن از جایی که به آن تعلق داشته منحرف شده از اصفهان و زاینده رود برای پسته کاری به رفسنجان برده شده یا جاهای دیگر مانند یزد درصورتی که کشاورز وردنه که بصورت تاریخی حق آب از زاینده رود داشته از حقابه خودش محروم می شود.

بنابراین تمام مسائل ایران به یک عقده ای برمی گردد که به آن سپاه پاسداران یعنی سپاه جهل وجنایت و سیستم جمهوی اسلامی برمی گردد که باعث بدبختی ، آوارگی، انحصارطلبی و صدور بنیادگرایی به سایر نقاط دنیا شده و صرف تروریسم و جنگ افروزی در سوریه ، عراق ، یا یمن و سایر نقاط دنیا می شود.

بطور کلی مردم عامه ازاینهمه سدسازی و آب و ….. محروم هستند واین آب انحصارا در اختیار سپاه پاسداران یا امام جمعه هاست درخیلی جاهای ایران چاه های عمیق حفر کرده اند که باعث واریز دشت های ایران شده است چون به دلیل خشکی که بوجود آمده حفره هایی ایجاد می شود که این زمین ها درخودشان فرو می ریزند واینها گوشه هایی از جنایات رژیم جمهوری اسلامی است .
الآن هم ۸۰ درصد قناتها که یکی از هوشمندترین کارهای آبرسانی بوده خشک شده است ، علت آن حفر چاه های عمیق بی رویه که حد مجاز آن یک میلیون حلقه است ، بوده .
متاسفانه آثار وعواقب ضررهای محیط زیستی فقط منحصربه ایران نیست چون ایران دریک نقطه خاورمیانه قرار دارد باد شمال آفریقا از ایران عبور می کند و به پاکستان ، چین وحتی ژاپن می رود و گرد وغبارهایی که بدلیل خشک شدن هامونها و دریاچه ها بوجود می آید، شامل این کشورها هم می شود .
و بنابراین یک مسئله جهانی است.
لذا دولتهایی که با این رژیم ضد مردمی مماشات می کنند نه تنها به مردم ایران بلکه به شهروندهای کشورهای خودشان هم خیانت می کنند و جزء جنایتکاران تاریخ هستند .

کارشناس منابع طبیعی و مربی دانشکده
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید