پیام نوروزی دانشجوی زندانی سیاسی :این سنت یگانه هستی است که نبرد میان نور و ظلمت فاتحی جز روشنایی و نور ندارد

0
453
پیام نوروزی دانشجوی زندانی سیاسی
پیام نوروزی دانشجوی زندانی سیاسی :این سنت یگانه هستی است که نبرد میان نور و ظلمت فاتحی جز روشنایی و نور ندارد

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۱/۱۱-پیام نوروزی دانشجوی زندانی سیاسی :این سنت یگانه هستی است که نبرد میان نور و ظلمت فاتحی جز روشنایی و نور ندارد

پیام نوروزی دانشجوی زندانی سیاسی :این سنت یگانه هستی است که نبرد میان نور و ظلمت فاتحی جز روشنایی و نور ندارد
مجیداسدی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه تهران به مناسبت فرارسیدن بهار و نوروز پیامی از زندان گوهردشت ارسال کرده است به بخشهایی ازپیام این زندانی سیاسی اشاره می کنیم:فرا رسیدن بهار در سنت ایرانیان، بشارت پیروزی فرشته رویش و زایش و زندگی بر دیو سیاه فسردگی و مرگ در طبیعت و همواره سمبل خوبی و سرشاری بوده است.

پیام زندانیان سیاسی به مناسبت سال نو 

نوروز به این اعتبار لحظه جهش، نوشدن و آغاز و تدارک و عزمی سترگ برای تغییر است. خلاصه این‌که، مردم ایران اراده کرده‌اند تا بر دهه‌ها زمستان سرد و تاریک و غمزده میهن برای همیشه پایان دهند و عیدانه آزادی را در جشن نوروزی واقعی به یکدیگر نثار کنند. پس مقدم بهاران بر همه جوانان دلیر و شورشی و بر تمامی مردم ایران خجسته باشد!کیست که دیگر نداند، ماهیت این رژیم، اتودینامیک، فساد، اختلاس و دزدی را درون خود باز تولید می‌کند.

قیامی که از دیماه ۹۶آغاز شد و طی یک‌سال گذشته به طرز چشمگیری تکامل یافت، تمامی محاسبات داخلی و بین‌المللی را به یکباره برهم زد و خط مماشات ۴۰ساله با این رژیم را به بن‌بست کشاند.در اینجا می‌باید به کانون‌های بی‌باک، رزمنده و شورشی درود فرستاد که میدان‌داران قیام امروز ایران‌اند. همانها که فروتنانه و بی‌نام و نشان، از هر انبار باروت خشمی به یک‌باره آتشفشانی گدازان می‌سازند و نهرهای کوچک عصیان را در هر کوی و برزن به بستر رودهای خروشان قیام می‌ریزند.
آری، شمیم معطر جنگاوری‌تان تا همه جای این وطن و تا درون زندانها پیچیده است و هر لحظه مسئولیت تاریخی همه‌مان را یادآور می‌شود.

سال ۹۸، سال پیروزیهای بزرگ برای مردم ایران و سال تداوم قیامها در مداری عالی‌تر خواهد بود.

ابرهای تیره اعدام و شکنجه و فقر کنار خواهند رفت و مهر تابان آزادی بر فراز آسمان میهن خواهد دمید. این سنت یگانه هستی است که نبرد میان نور و ظلمت فاتحی جز روشنایی و نور ندارد. آرزویم این است که امسال، مردم ایران فاتح این نبرد تاریخی شوند و پای هفت سین آزادی، عید واقعی ایران را جشن بگیرند.
زندانی سیاسی مجید اسدی
زندان گوهردشت – اسفند ۹۷

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید