پیام نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه

0
695
پیام نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه
پیام نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱/۱-پیام نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه

 پیام نوروزی جمعی از زندانیان سیاسی زندان مرکزی ارومیه

به نام آزادی

به پیشگاه ملت غیور ایران

سال ۹۶ در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که ما آن روزهای تلخ و شیرین را سپری نموده ایم. علاوه بر آن شاهد رویدادهایی در عرصه سیاسی؛ اقتصادی؛ اجتماعی و نظامی نیز بودیم . تلخ ترین رویداد اجتماعی زلزله کرمانشاه بود که درآن چند صدهزار نفر از هموطنان کردمان بی خانمان شدند. این حادثه باعث تاثر و تامل دل سایرهموطنانمان در سراسر کشور  شد.

علاوه بر این قیام دیماه سرفصل بزرگی در سال ۹۶ بود که اقشار مختلف مردم با اعتراضات در بیش از ۱۴۰ شهر به خاطر ظلم و فساد و تباهی وسرکوب مسولین بالای حکومتی ؛به خیابان ها آمدند و برای تحقق خواسته های خویش شهدایی را تقدیم این آب و خاک نمودند.

ما ضمن تسلیت به خانواده های شهدای دیماه و تسلیت به خانواده های داغدیده زلزله کرمانشاه؛ عید سال ۹۷ را به تمامی این خانواده ها تبریک عرض می نماییم.

در اینجا جا دارد از تلاشهای شبانه روزی سازمان مجاهدین خلق ا یران  و بخصوص رهبر مقاومت آقای مسعود رجوی و رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران خانم مریم رجوی در حمایت از قیام دی ماه ۹۶ و همبستگی و همدردیشان با خانواده ها و مردم داغدیده حوادث سال ۹۶ تشکر و قدردانی نماییم.ضمن تبریک عید سال ۹۷  به آقای مسعود رجوی و خانم مریم رجوی ودیگر مجاهدین نستوه ؛امید داریم سال ۹۷ سال سرنگونی رژیم خونخوار و ددمنش آخوندی باشد.

ما سال جدید را با همین امید آغاز می کنیم و یقین داریم با تلاشهای فرزندان مجاهد؛ سرنگونی رژیم آخوندی را جشن خواهیم گرفت.

به امید دیدار

جمعی از زندانیان زندان مرکزی ارومیه

۲۹ اسفند ۹۶

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید