پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا

0
613

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۲۴-پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا

پیام سهیل عربی در ۲۲ بهمن ماه و تاکید بر ادامه اعتصاب غذا
خطاب به دوستان ،فعالان سیاسی ، مدنی و حقوق بشر و خانواده های محترم شهدای جنبش که مرا مورد لطف خود قرار داده اند.درخواست شکستن اعتصاب غذایم را داده اند.
یاران شکستن اعتصاب غذا یعنی تسلیم شدن در برابر آنان، که گلرخ و آرش مان را به زنجیر کشیدند و تسلیم شدن یعنی تحمل مجازاتی که یک روز حتی از حق ما نبود. بیش از ۱۷۰۰ روز از بهترین روزهای جوانیم را در مخوف ترین زندان های خامنه ای محبوس بوده ام. هنوز بلاتکلیفم. نگذارید هر بلایی که می‌خواهند سرمان بیاورند. به شما عزیزان هم التماس می کنم یا سکوت کنید، یا اگر به واقع نگران ما هستید ،صدای فریادتان را هر لحظه بلندتر از لحظه پیش سازید.با پشتکار و پیگیری، پیروزی از آن ما خواهد بود.به قطره ای از دریای آزادی و برابری خواهیم رسید.

بیشتربدانیم:
زندانی سیاسی سهیل عربی که درزندان اوین محبوس بود پس از هتک حرمت و ستمی که بر آتنا دائمی و گلرخ ایرایی رفت ؛ دراعتراض به این ضرب شتم و انتقال غیر قانونی این دو زن زندانی سیاسی به زندان قرچک ورامین اعتصاب غذا کرد .
نیروهای سرکوبگر زندان اوین برای به تسلیم کشیدن سهیل ؛ او را مورد ضرب وشتم قرار داده و در نهایت بی احترامی سهیل عربی را به زندان بزرگ تهران منتقل کردند اما سهیل اعلام کرد به خاطر این ظلم کوتاه نخواهد آمد وبه اعتصاب خودش ادامه میدهد.

لازم به ذکر است که آتنا دائمی و گلرخ ایرایی نیز ۱۰ روز پس ا ز انتقال به زندان قرچک ورامین اعتصاب غذای خود را شروع کردند آنها تهدید کرده بودند که اگر آنان را به زندان اوین منتقل نکنند از روز ۲۱ بهمن ۹۶ اعتصاب غذای خشک خود را آغاز میکنند ؛ درحال حاضر این زندانیان سیاسی د رزندان قرچک ورامین درحال اعتصاب غذای خشک هستند و حال شان روبه وخامت است .

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید