پزشکان متخصص بیمارستان امام رضا(ع) در شهرستان لار تجمع اعتراضی کردند

0
715
پزشکان متخصص
پزشکان متخصص بیمارستان امام رضا(ع) در شهرستان لار تجمع اعتراضی کردند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۲۵-پزشکان متخصص بیمارستان امام رضا(ع) در شهرستان لار تجمع اعتراضی کردند

روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه؛ گروهی از پزشکان متخصص که در بیمارستان امام رضا (ع) در شهرستان لار در استان فارس مشغول به کار هستند، در اعتراض به عدم دریافت معوقات مزدی خود دست به اعتراض زدند.آنان می‌گویند: خواستار روشن شدن وضعیت مطالبات معوقه خود هستیم.

شایان ذکر است که امروز پزشکان ۱۱۵شهر کشور اعتصاب سراسری خود را شروع کردند

این پزشکان چندی پیش اعلام کرده بودند که اگر به مطالباتشان پاسخ درستی داده نشود اعتصاب خودشان را از ۲۵بهمن ماه سال جاری آغاز خواهند کرد

ناگفته نماند که پزشکان طرحی با معضلات ومشکلات فراوانی مواجه هستند وپس ا ز فارغ التحصیل شدن آنان هیچ مسئولی در جمهوری اسلامی به خواسته آنان توجهی نمیکند با اینکه در ایران ودرمناطق مختلف کشور پزشک کافی وجود ندارد اما بدلیل نداشتن امکانات وتسهیلات این نیرویی که جامعه بشدت به آنان نیازمند است عملا توانمندیهایشان ضایع شده است .

بیشتر بدانیم:

پزشکان طرح که به علت تاخیر بیش از یکساله کارانه‌ها در شرایط بسیار نامناسب معیشتی قرار داشته و دور از خانواده به سختی زندگی می‌گذرانند، قصد دارند با این اعتصاب صدای خود را به گوش نهادهای فراتر از وزارت بهداشت برسانند.
تا این لحظه بیش از ۱۵۰۰ پزشک طرحی اعلام کرده‌اند که همانند اعتصاب پزشکان در سایر کشورها، به صورت قانونی از پذیرش بیماران غیراورژانسی استنکاف نموده و در روز ۲۵ بهمن تنها بیماران اورژانسی ویزیت یا جراحی خواهند شد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید