پرسنل آموزش وپرورش شهرستان دلفان تهدید به استعفای دسته جمعی کردند

0
522
پرسنل آموزش وپرورش
پرسنل آموزش وپرورش شهرستان دلفان تهدید به استعفای دسته جمعی کردند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۲۸-پرسنل آموزش وپرورش شهرستان دلفان تهدید به استعفای دسته جمعی کردند

تهدید به استعفای دسته جمعی پرسنل آموزش و پرورش
پرسنل ستادی اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان در اعتراض به پرداخت نشدن اضافه کار یک ساله خود و سایر مطالبات تهدید به استعفا دسته جمعی کردند.
کارکنان اداره آموزش وپرورش دلفان هم مانند سایر شهرستانها بعد از گذشت یکسال هنوزهیچ گونه اضافه کاری دریافت نکرده اند. تمامی پرسنل اداره آموزش وپرورش شهرستان دلفان هماهنگ هستند تا در صورت پرداخت نشدن مطالبات خود در اولین روز کاری بعد از تعطیلات عید علاوه بر تحصن استعفای دسته جمعی خود را اعلام نمایند.

بیشتر بدانیم:
عدم پرداخت حقوق و اضافه کاری معلمان و پرسنل آموزش وپرورش درتمامی کشور از معضلات جدی این قشراست و درشهرهای مختلف معلمان ؛ فرهنگیان و اساتید دانشگاه به دلیل عدم پرداخت حقوق های معوقه خود اعتراضات گسترده ای را انجام دادند اما هیچ پاسخگویی از طرف مسئولین نظام صورت نگرفته است .

باوجود آغاز سال جدید شمسی و نیاز مبرم مردم به تامین معیشت خود وخانواده شان جوابی نگرفته اند .

نمونه هایی ازاعتراضات فرهنگیان
روز سه شنبه۱۵اسفند۹۶ برای چندمین بار جمعی از اساتید و کارکنان بازنشسته دانشگاه فنی و حرفه ای ارومیه در اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق خود بعد از گذشت دو سال در تهران تجمع کردند.

معلمان خمین ضمن نوشتن یک نامه اعتراضی در تاریخ اول بهمن ماه؛ خطاب به اداره آموزش و پرورش شهرستان خمین؛ خواستار پرداخت حق التدریس خود از ابتدای سال تحصیلی سال ۹۶ شدند. آنان همچنین خواستار پرداخت مطالبات همکاران شاغل و بازنشسته در سالهای ۹۵ و ۹۶ گردیدند.
روز پنج‌شنبه۲۴اسفندماه۹۶ بیش از ۳۰۰معلم مدارس غیردولتی در یزد در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ماه حقوق عقب افتاده خود در سالن معلم این شهر تجمع کردند.

پرسنل آموزش وپرورش شهرستان دلفان تهدید به استعفای دسته جمعی کردند
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید