وخامت حال سهیل عربی و درگیری با افسرنگهبان زندان

0
646
وخامت حال سهیل عربی و درگیری با افسرنگهبان زندان
وخامت حال سهیل عربی و درگیری با افسرنگهبان زندان

                                    دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۱۹-وخامت حال سهیل عربی و درگیری با افسرنگهبان زندان

زندانی سیاسی سهیل عربی که از روز جمعه صبح ۱۸ اسفند مجددا دست به اعتصاب خشک زده است ؛ ساعت ۲۱۳۰ جمعه از شدت ضعف به زمین خورده و بیهوش شد. ماموران زندان وی را با برانکاد به بهداری منتقل کردند. در بهداری تلاش می کنند که به وی سرم بزنند؛ اما سهیل مانع از تزریق سرم شد. هنگام بازگرداندن سهیل به بند ؛ به دلیل بد رفتاری افسر نگهبان با اعتراض و درگیری لفظی سهیل ؛ ساعت ۱ نیمه شب مامورین سهیل را به سالن ۳ منتقل کردند و وسایل وی را نیز نبردند. درحال حاضر از وضعیت سهیلی هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

شایان ذکراست که سهیل عربی درچهارمین روزاعتصاب غذای خود پیامی اززندان داده بود
پیام زندانی سیاسی سهیل عربی درچهارمین روز اعتصاب خشک

زندانی سیاسی سهیل عربی صبح امروز پنجشنبه ۱۷ اسفند طی پیامی از زندان تهران بزرگ بر ایستادگی روی خواسته اش تاکید کرد. وی در پیام خود گفت:
سهیل عربی هستم
پس از سه روز بستن تمام دستانم با چسب برای این که حتی نتوانند وقتی خواب هستم به من سرم تزریق کنند ؛ به دفتر ریاست زندان تهران بزرگ فرستاده شدم و در آنجا طی تماس تلفنی با جعفری دولت آبادی به من گفتند در صورت پایان دادن به اعتصاب؛ تا هفته دیگر به خواسته ام رسیدگی می شود ؛ یعنی آزادی و یا انتقال خانم ایرایی به زندان اوین. من گفتم به وعده های شما ا عتمادی ندارم؛ گفتم تا زمانی که از آزادی یارانم مطمئن نشوم به اعتصاب پایان نمی دهم. موقتا تا شنبه چسب ها را از بدنم جدا می کنم ؛اما در صورتی که تا شنبه به خواسته ام نرسم این بار زبانم را خواهم دوخت
سهیل عربی
۱۷ اسفند ۹۶

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید

https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید