وجود موجودات عجیب غریب در غذای دانشجویان دانشگاه دامغان

0
872
وجود موجودات عجیب غریب در غذای دانشجویان
وجود موجودات عجیب غریب در غذای دانشجویان دانشگاه دامغان

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱۰/۱۶-وجود موجودات عجیب غریب در غذای دانشجویان دانشگاه دامغان

وجود موجودات عجیب غریب در غذای دانشجویان دانشگاه دامغان

در دانشگاه دامغان وجود موجودات خارجی در غذای دانشجویان از مواردی است که بار‌ها شاهد گلایه و اعتراض دانشجویان به غذای سلف دانشگاه شده است این موجودات خارجی نه فضایی هستند و نه از سیاره دیگری به غذای دانشجویان آمده‌اند.عدم توجه و نظارت کافی به وضعیت بهداشت سلف دانشجویی، ساختمان‌های نامناسبی که محل سلف دانشجویی می‌شود، از جمله عواملی است که موجب بروز این مشکلات در دانشگاه‌ها می‌شود. (خبرگزاری دانشجو ۱۶دیماه ۹۷)

 

یکی از دانشجویان می گوید: ما دانشجو‌ها چه تقصیری کرده ایم که وضعیت غذای ما این است، پس از این ماجر چند روزی نتوانستم لب به غذا بزنم و برای خوردن هر غذا مجبور هستم که با قاشق و چنگال غذایم را وارسی کنم تا چیزی در آن پیدا نشود.
وی ادامه داد: به دلیل نزدیکی ایام امتحانات فرصت اینکه بخواهیم غذا درست کنیم را نداریم و برای همین از غذا‌های سلف دانشگاه استفاده می‌کنیم و هر چند از این به بعد ترجیح می‌دهم تا از گرسنگی بمیرم تا لب به این غذا‌ها نزدنم.
بار‌ها این موضع را به شورای صنفی دانشگاه مطرح کردیم، اما پاسخی دریافت نکردیم .

گفتنی است که درسال تحصیلی جدید بارها دانشجویان از بی کیفیتی غذاها دردانشگاه های مختلف کشور دست به اعتراض و تجمع زده اند؛ همچنین از گرانی غذاها دانشجویان شاکی هستند.
خرابی وضعیت اقتصادی درکشور تاثیر بسزایی در وضعیت استقراری دانشگاه ها داشته است. نداشتن خوابگاه های مناسب؛ عدم غذای مناسب؛ بالابودن شهریه ها ازمعضلاتی و چالشهای دانشجویان می باشد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید