هود یازرلو؛ دانشجوی محروم ازتحصیل دانشگاه قم اکنون در اسارت دژخیمان

0
174
هود یازرلو؛ دانشجوی محروم ازتحصیل
هود یازرلو؛ دانشجوی محروم ازتحصیل دانشگاه قم اکنون در اسارت دژخیمان

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۴/۲۹-هود یازرلو؛ دانشجوی محروم ازتحصیل دانشگاه قم اکنون در اسارت دژخیمان

هود یازرلو؛ دانشجوی محروم ازتحصیل دانشگاه قم اکنون در اسارت دژخیمان
درروز ۱۶تیرماه ۹۸ هود یازرلو دانشجوی دانشگاه قم به همراه پدرش دکتر هانی یازرلو درتهران بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل شده اند.
باوجود پی گیری های مستمر خانواده یازرلو هنوز هیچ اطلاعی از وضعیت این بازداشت شدگان در دست نیست .
هود یازرلو، در خردادماه سال ۸۷ همراه با مادر خود، نازیلا دشتی توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد، هود در دانشگاه قم تحصیل می‌کرد اما از تحصیل محروم شد. وی پس از حدود سه سال تحمل حبس به جرم تبانی علیه امنیت ملی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ از زندان گوهردشت آزاد شد

بیشتر بدانیم:
گفتنی است که آقای هانی یازرلو زندانی سیاسی دهه های ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ و ۹۰ بارها دستگیر و در زندانی شده است همچنین آقای یازرلو ازبیماری قلبی رنج می برد و عدم دسترسی به دارو برایش خطرناک است.
حامد یازرلو برادر هود یازرلو؛ دانشجوی ستاره داری بود که مسئولان گزینش وزارت علوم، با عدم تایید وی در مصاحبه آزمون دکتری در دو سال پیاپی و با وجود قبولی، از ادامه تحصیلش جلوگیری کردند.
قضاییه جانی نظام حاکم برایران زندانیان سیاسی سابق را همواره مورد آزار و اذیت قرار می دهد اکنون نیز دروحشت از گسترش اعتراضات دانشجویی و دیگر اقشار مردمی و بخاطر اعتلای مقاومت سازمان یافته در داخل کشور هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران را بازداشت کرده است.

فشار برروی دانشجویان درایران

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید