هرروز دریک مدرسه دانش آموزی مورد ضرب وشتم و تنبیه قرارمیگیرد

0
853
هرروز دریک مدرسه
هرروز دریک مدرسه دانش آموزی مورد ضرب وشتم و تنبیه قرارمیگیرد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۰/۲۵-هرروز دریک مدرسه دانش آموزی مورد ضرب وشتم و تنبیه قرارمیگیرد
درمدارس نوشهر دانش آموزان با خط کش فلزی تنبیه می شوند
اولیای چند دانش‌آموز نوشهری وقتی فرزندانشان از مدرسه به خانه بازگشتند با سروصورت کبود آنان مواجه شدند و گفتند توسط مدیر مدرسه‌مان و با خط کش فلزی تنبیه شدیم.
تنبیه چند دانش‌آموز و سروصورت کبود و سرخ‌شده آنان کافی بود تا اولیای آنان را به مدرسه و آموزش‌وپرورش منطقه کشاند که از دست مدیر خاطی مدرسه فرزندانشان شاکی بودند.
به گفته برخی از اولیا، مدرسه فرزندانمان دعوت‌نامه‌ای را مبنی برای تشکیل جلسه اولیا و مربیان که قرار است ساعت ۱۰ روز یکشنبه برگزار شود، برایمان ارسال کرده است و ظاهراً فرزندانمان این دعوت‌نامه یا مفقود یا پاره کرده‌اند اما زمان جلسه را به خانواده‌ها اعلام کرده‌اند.
به گفته آنان، وقتی مدیر مدرسه از عدم ارسال دعوت‌نامه توسط دانش‌آموزان به والدین آگاه می‌شود با خط کش فلزی به تنبیه بدنی آنان می‌پردازد که منجر به کبودی سروصورت فرزندانمان شده است.
یکی ازوالدین دانش آموزان می گوید:
دعوت‌نامه‌ای که برای جلسه مدرسه با اولیا ارسال‌شده، را فرزندم به همراه همکلاس‌هایش آن را دور انداخته اما زمان جلسه را در دفتر یادداشت کرده است و مدیر مدرسه پس‌ازاین اقدام دانش‌آموزان، با خط کش فلزی به دانش‌آموزان حمله‌ور می‌شود و با خط کش به جان بچه‌ها می‌افتد.
وقتی با سروصورت کبود فرزندم که از مدرسه بازگشته بود مواجه شدم به مدرسه رفتم اما مدرسه تعطیل‌شده بود و هم‌زمان مادر یکی از دانش‌آموزان به مدرسه آمده بود و وی نیز از اقدام مدیر خاطی مدرسه گلایه‌مند بود و شکایت داشت.
یکی دیگر از اولیا می گوید : قرار نیست دانش‌آموزان به دلیل دور انداختن یک دعوت‌نامه از سوی اولیای مدرسه تنبیه فیزیکی و بدنی شوند.
وی بابیان اینکه این مسئله را از طریق آموزش‌وپرورش و مراجع ذی‌صلاح پیگیری خواهیم کرد، خواستار پاسخگویی مسئولان مربوطه در این زمینه شد.
همچنین اولیای یکی دیگر از دانش‌آموزانی که فرزندش مورد تنبیه قرارگرفته است گفت: “این مسئله چنان برای فرزندم شوک‌آور بوده است که وی دچار تب شدید شده و مجبور به اعزام وی به بیمارستان شدیم”.
این پدر خواهان برخورد قاطع آموزش‌وپرورش با مدیر خاطی شد.
تنبیه بدنی تخلف و جرم است شایان ذکر است که درمدارس ایران تنبیه دانش آموزان نهادینه شده و هرروز دریک مدرسه دانش آموزان به طرز فجیعی توسط مدیران یا معلمان بسیجی موردضرب وشتم قرارمیگیرند .
اولیا دانش آموزان همواره نگران وضعیت کودکان خود هستند اما هیچ ارگان دولتی پاسخگوی این وحشانیت در مدارس ایران نیست .
هرروز دریک مدرسه دانش آموزی مورد ضرب وشتم و تنبیه قرارمیگیرد
هرروز دریک مدرسه دانش آموزی مورد ضرب وشتم و تنبیه قرارمیگیرد
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید