نامه ۲۴۰۰تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای داشتن سرویس حمل ونقل به رییس دانشگاه

0
462
نامه ۲۴۰۰تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف
نامه ۲۴۰۰تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای داشتن سرویس حمل ونقل به رییس دانشگاه

دانشجو آنلاین۱۳۹۷/۱۲/۶-نامه ۲۴۰۰تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای داشتن سرویس حمل ونقل به رییس دانشگاه

نامه ۲۴۰۰تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف برای داشتن سرویس حمل ونقل به رییس دانشگاه

ریاست دانشگاه
الف_دانشجویان بیش از هر چیز نگران امنیت خود و دوستانشان هستند و هرگونه سستی و اهمال کاری در این زمینه را نابخشودنی می دانند و نسبت به آن با رساترین لحن ممکن هشدار می دهند.
ب_اهمیت و صد البته خطرات مسئله به حدی است که اولین انتظار دانشجویان از مسئولان دانشگاه پرداخت سریع و با بالاترین اولویت ممکن به آن است.
پ_در سیستم مدیریت کشور ما رسم است که ابتدا فاجعه ای رخ دهد و بعد برای آن چاره ای اندیشیده شود. هنوز زمان زیادی از فاجعه ی واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات نگذشته است که بی مسئولیتی و اهمال کاری مسئولان موجب کشته شدن دانشجویان شد و بعد از آن مسئولان دانشگاه علوم تحقیقات در صدد اندیشیدن تمهیدات لازم برای پیشگیری برآمدند.
ت_ چگونه مسئولان دانشگاه از جمله حضرتعالی می توانید شب ها آسوده بخوابید در حالی که دانشجویان در مسیر تردد خود با انواع خطرات مواجه هستند؟
ث_ اگر والدینی که فرزندانشان را با هزار امید و آرزو از سرتاسر کشور به دانشگاه شریف فرستادند از وضعیت بحرانی و خطرناک منطقه ی طرشت و آزادی که دانشگاه شریف و خوابگاه هایش در آن واقع شده اند مطلع بودند آیا باز هم چنین تصمیمی می گرفتند؟
چگونه قرار است منطقه ی طرشت به اولین منطقه ی نوآوری و کارآفرینی در کشور تبدیل شود وقتی حتی امنیت برای حفظ جان و مال مردم در این منطقه وجود ندارد؟
ج_ آیا اگر حادثه ای غیرقابل جبران برای دانشجویی اتفاق بیفتد کمبود بودجه و کمبود نیرو توجیه قابل قبولیست؟ بی شک ما دانشجویان دانشگاه شریف حضرتعالی را مسئول پیگیری و حل این معضل می دانیم و دانشگاه حق ندارد با توجیه کمبود نیرو یا کمبود بودجه یا کمبود اختیارات از خود سلب مسئولیت کند!
چ_در کنار این موضوع نبود امکاناتی نظیر سرویس حمل و نقل به وضوح باعث چند برابر شدن اتفاقاتی نظیر خفت گیری و دزدی از دانشجویان در مسیر های اطراف دانشگاه شده است.و این در حالی است که سایر دانشگاه ها سرویس حمل و نقل که از ساده ترین و پیش پا افتاده ترین مسائل است را به خوبی مدیریت کرده اند و بر اهمیت آن واقفند.
ح_ آیا عدم توانایی نیروی انتظامی در برقراری امنیت در منطقه ی طرشت و آزادی پذیرفتنی است؟
خ_متاسفانه تلاش های شورای صنفی تاکنون ناکافی و بی نتیجه بوده است ،شورای صنفی دانشجویان دانشگاه موظف است برای تحقق مطالبات دانشجویان از تمامی ظرفیت های خود استفاده کند.
دانشجویان منتظر پاسخ سریع و شفاف حضرتعالی به دو مطالبه ی خود خواهند ماند و بدیهیست در صورتی که پاسخی درخور شان مسئله امنیت جانی و مالی خود دریافت نکنند حق پیگیری موضوع از روش های دیگر را برای خود محفوظ می دانند و مسئولیت هرگونه عواقب را بر عهده ی حضرتعالی می دانند.

نامه ۲۴۰۰تن از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید