معلمان پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد به عدم استخدام رسمی اعتراض کردند

0
722
معلمان پیش دبستانی کهگیلویه
معلمان پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد به عدم استخدام رسمی اعتراض کردند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۰/۴-معلمان پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد به عدم استخدام رسمی اعتراض کردند
معلمان پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد
‌‌‌روز یکشنبه۳دی‌ماه۹۶ مربیان زن پیش دبستانی غیر دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد در اعتراض به عدم استخدام خود مقابل استانداری در یاسوج تجمع کردند.
یکی از مریبان تجمع کننده گفت: برای مشخص شدن وضعیتمان جلوی مجلس تجمع کردیم و این چهارمین باری است که این تجمع را جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌دهیم اما کسی حاضر نیست صدای ما را گوش دهد.
وی افزود: امروز آخرین مهلتی است که باید حق خودمان را بگیریم و تا مشخص شدن وضعیتمان به تجمع ادامه خواهیم داد و منتظر می‌مانیم که جواب درست و قانع کننده‌ای از جانب مسؤولان استان دریافت کنیم.
یکی دیگر از معترضین با اشاره به سابقه مربیان پیش‌دبستانی در شهرستان بویراحمد گفت: سابقه برخی از این مربیان ۱۳ و ۱۷ سال است اما حقوق و دستمزد ناچیزی دارند و بیمه‌ و سابقه تدریس و حقوق و مزایا شامل آنها نمی‌شود.
وی افزود: بالاترین مبلغ دریافتی مربیان ۳۰۰ هزار تومان است که این دستمزد خیلی ناچیزی است.
شایان ذکر است که معلمان پیش دبستانی در سراسر کشور به دلیل عدم استخدام رسمی همواره نسبت به سیاستهای غلط و ضدمردمی آموزش

وپرورش اعتراض کرده اند
این مربیان با سوابق زیادی هنوز رسما استخدام آموزش وپرورش نیستند و ازمزایای یک معلم برخوردار نبوده و با دستمزهای بسیار ناچیز بسر میبرند ؛ درحالیکه معلم باید ازتسهیلات وامکانات کافی ومکفی برخوردار باشد زیرا که کودکان زیر دست خودرا برای جامعه ای بهتر باید پرورش دهد اما درایران تحت حاکمیت ظالمان معلمان ازکمترین مزایا محرومند .
تاکنون درشهرهایی مانند : ایذه ؛ اردبیل ؛ یزد ؛ پیرانشهر ؛ تهران معلمان پیش دبستانی وحق التدریسی به این سیاست ضدمردمی اعتراضات وتجمعات گسترده ای داشته اند اما پاسخ مکفی نگرفته اند .
معلمان پیش دبستانی کهگیلویه و بویراحمد به عدم استخدام رسمی اعتراض کردند
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید