معلمان سراسر کشور خواستار آزادی زندانی سیاسی محمد حبیبی شدند

0
416
معلمان سراسر کشور
معلمان سراسر کشور خواستار آزادی زندانی سیاسی محمد حبیبی شدند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۲۲-معلمان سراسر کشور خواستار آزادی زندانی سیاسی محمد حبیبی شدند

روز سه‌شنبه۲۲اسفندماه۹۶ معلمان در سراسر کشور خواستار آزادی زندانی سیاسی محمد حبیبی، از اعضای هیأت مدیره کانون صنفی معلمان ایران شدند.
محمد حبیبی روز شنبه۱۲اسفند در محل کارش در مدرسه و در کلاس درس و جلوی چشم دانش‌آموزانش توسط مامواران وحشی خامنه‌ای با ضرب و شتم شدید دستگیر و پس از بازرسی منزلش و ضرب و شتم مجدد به نقطه نامعلومی منتقل گردید.
معلمان در شهرهای مختلف با در دست گرفتن دستنوشته‌ای یا با نوشتن جمله‌ای روی تخته سیاه کلاس درس نوشتند:
«جای معلم زندان نیست»
و« بابان نان داد معلم زندان است»

و «محمد حبیبی را آزاد کنید».

بیشتر بدانیم:

شنبه۱۲اسفندماه۹۶ ماموران وزارت اطلاعات با مراجعه به محل کار آقای محمد حبیبی عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان تهران وی را با ضرب و شتم شدید دستگیر کردند.

ماموران وزارت اطلاعات ؛ سپس آقای حبیبی را دست بسته به منزل برده و بار دیگر مورد ضرب و شتم قرار داده و از آنجا به مکانی نامعلوم برده‌اند که از محل بازداشت وی هنوز اطلاعی در دست نیست.

دستگیری محمدحبیبی اززبان همسرش

«محمد حبیبی» عضو کانون صنفی معلمان و ادمین کانال تلگرامی این کانون دستگیر شد.

«خدیجه پاک ضمیر» همسر حبیبی ضمن تایید خبر بازداشت او، به انصاف نیوز گفت: امروز حدود ساعت ۱۲:۳۰ که او از مدرسه بیرون آمده ماموران جلوی درب مدرسه منتظر او بوده‌اند. بعد از اینکه آقای حبیبی از مدرسه بیرون می‌آید به او حکم بازداشت و بازرسی خانه را نشان می‌دهند، آقای حبیبی مقاومت می‌کند. دلیل ممانعت آقای حبیبی این بود که من (همسرش) ساعت ۲ از مدرسه خارج می‌شوم و تا زمانی که من به خانه نرسم او نمی‌خواهد که خانه بازرسی شود، داخل ماشین و جلوی در آپارتمان هم با ممانعت آقای حبیبی، برخورد صورت می‌گیرد.

همسر حبیبی ادامه داد: وقتی حدود ساعت ۲:۳۰ من به خانه رسیدم دیدم هفت مرد خانه را به هم ریخته‌اند. این ماجرا را خود آقای حبیبی برای من تعریف کرد.

او درباره‌ی دلیل بازداشت حبیبی گفت: دلیل بازداشتی به ما نگفتند، حتی کارت شناسایی هم نشان ندادند، فقط یک برگه‌ی مجوز با سربرگ سپاه به ما نشان دادند و گفتند : فردا یا پس فردا به شعبه‌ی دو دادسرای اوین برویم برای پیگیری پرونده.

معلمان سراسر کشور
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید