مرگ دردناک ۱۳کارتن خواب درتهران در اثر سرما

0
831
مرگ دردناک ۱۳کارتن خواب
مرگ دردناک ۱۳کارتن خواب درتهران در اثر سرما

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۱۴-مرگ دردناک ۱۳کارتن خواب درتهران در اثر سرما

مرگ۱۳کارتن خواب بر اثر سرما در تهران
هفته گذشته ۱۳کارتن خواب یخ زده و از بین رفتند (فوت کردند)
‌شنبه۱۴بهمن‌ماه۹۶یک مؤسسه حامی کارتن خواب‌ها به نام «مؤسسه طلوع بی‌نشان‌ها؛حامی کارتن‌خواب‌ها» در مصاحبه با خبرنگار روزنامه حکومتی جهان صنعت ادعای نجفی شهردار رژیم آخوندی در تهران و مشاور وی صالحی امیری را که گفته بودند در زمستان تهران هیچ فوتی از کارتن خواب‌ها نداشتیم را رد کرده و تاکید نمود:« هفته گذشته ۱۳کارتن خواب یخ زده و از بین رفتند(فوت کردند).»

تعریف کارتن خوابی
کارتن خوابی یک پدیده و یک مساله شهری بوده و به طور خاص در کلان شهرها محسوس است. این پدیده یک معضل اجتماعی است در حقیقت آنچه که تحت عنوان پدیده کارتن خوابی در جوامع پدید آمده است،تولید ؛ معضل شایع تری با عنوان ولگردی یا همان بی خانمانی است.

مرگ دردناک ۱۳کارتن خواب

بی خانمان به کسانی اطلاق می شود که به علت شرایط ویژه جسمی، روانی یا اجتماعی، جایگاه و مسکن ثابت، درآمد و شغل مناسب ندارند، حتی از حمایتهای اجتماعی و حمایت های خانواده نیز برخوردار نیستند. وضعیت کارتن خواب ها را می توان بسیار خطرناک تر یافت زیرا کارتن خواب ها علاوه بر اینکه شرایط قابل قبول اجتماعی – اقتصادی را ندارند، اغلب از مطرودان جامعه هم چون معتادان بوده که به بیماری های عفونی چون ایدز و هپاتیت نیز مبتلا هستند.

معمولاً کارتن خواب ها جرائم کوچک و بزرگی را مرتکب می شوند، البته برخی از آنها متکدی هستند و یا با کارهایی مثل پاک کردن شیشه اتومبیل ها، دستفروشی و… پولی در می آورند. اما در نهایت اینکه مبتلایان این پدیده به چه کاری مشغواند به خودی خود باعث تعدیل و تخفیف اثرات سوء این معضل نخواهد شد، زیرا نفس عمل کارتن خوابی دارای تاثیرات سوء بر امنیت روانی و اجتماعی جامعه است.
اما واقعیت انکار ناپذیر چیست ؟
همگان میدانند که پدیده کارتن خوابی درحاکمیتی کاملا استثماری رخ میدهد حاکمیتی که با چپاول وغارت دارایی های یک ملت حقوق مردم را نادیده گرفته اند
مردمی که ازحق آموزش رایگان ؛ مسکن رایگان ؛ بهداشت رایگان ؛ امنیت شغلی و حمایت اجتماعی محرومند

این رامیدانیم که ایجاد کارتن خوابی رابطه مستقیم با چپاول وغارتی است که سردمداران جمهوری اسلامی درطی چهل سال حاکمیت خود براین مردم زجردیده اعمال کرده اند و اینک نیز مردم با به راه اندازی تظاهرات وقیام سراسری همین خواسته ومطالبات را خواهانند
به امید آن روز که دیگر کارتن خوابی در ایران نباشد.

مرگ دردناک ۱۳کارتن خواب درتهران در اثر سرما
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید