مرگ تدریجی آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه در زندان گوهردشت

0
591
مرگ تدریجی آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه
مرگ تدریجی آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه در زندان گوهردشت

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۹/۴-مرگ تدریجی آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه در زندان گوهردشت

مرگ تدریجی آرش صادقی دانشجوی اخراجی دانشگاه علامه در زندان گوهردشت
وضعیت جسمی آرش روبه وخامت گراییده است پس از عمل جراحی که روی دست آرش انجام شد، تعدادی از اعصاب حرکتی و حسی دست وی از کار افتاده و عملا دست وی فاقد فعالیت است، بترتیبی که از مچ به پایین حرکت کمی دارد. یعنی فقط می تواند انگشتانش را کمی باز و بسته کند.

➖دست وی در محل عمل«روی بازو» متورم است و بعلت وجود پلاتین و سیمان مخصوص ( که به جای استخوان برداشته شده گذاشته شده) عفونت دارد. پزشکان برای آرش انجام شیمی درمانی را توصیه کردند اما اطلاعات سپاه مخالفت کرد و وی دو روز پس از عمل به زندان بازگشت. بدلیل انجام نشدن شیمی درمانی، پزشکان به این نتیجه رسیدندکه حداقل دو عمل دیگر باید روی دست آرش انجام شود که با وضعیتی که اطلاعات سپاه و دادستانی در پیش گرفته اند(یعنی عدم همکاری و عدم اجازه خروج) مشخص نیست چه زمانی و به چه ترتیبی مراحل مداوای این زندانی اجرایی شود.

علاوه بر این درد آرش از مشکل حاد گوارشی رنج می برد و حتی قادر به خوردن غذای معمولی نیست نبود ؛غذای مکفی و متناسب با بیماری باعث ضعیف شدن بدن و تحلیل عضلات وی شده است. آرش صادقی در بندی محبوس است که آب گرم و وسایل گرمایشی مناسب و مکفی ندارد و به دلیل پوشاندن پنجره ها و منافذ، حتی هوای کافی برای تنفس وجود ندارد.
۳آذر زندان گوهردشت
این است سرنوشت جوانان تسلیم ناپذیر ومبارز ایرانی که در سیاهچالهای خامنه ای دژخیم درحال پرپر شدن هستند.
راه حل چیست؟

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید