مدیران مدارس زرین دشت استان فارس دسته جمعی استعفادادند

0
601
زرین دشت استان فارس
مدیران مدارس زرین دشت استان فارس دسته جمعی استعفادادند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۴/۲۲-مدیران مدارس زرین دشت استان فارس دسته جمعی استعفادادند

روز پنجشنبه ۲۱تیر ۹۷ مدیران مدارس زرین‌دشت در استان فارس با اعلام استعفای دسته‌جمعی به حرکت اعتراضی همکاران خود در کوار پیوستند.

طبق اخبار انتشار یافته، موضوع اعتراض که منجر به استعفای دسته‌جمعی شده، برخورد دولت به مطالبات فرهنگیان و مقررات جدید آموزش و پرورش برای مدیران از جمله گنجاندن اجباری ساعات تدریس برای مدیران و معاونان مدارس و حذف حق سختی کار است.

شایان ذکر است که هفته گذشته، مدیران یازده مدرسه متوسطه دوم ” کوار” واقع در استان فارس، با امضای نامه‌ای بطور دسته‌جمعی استعفا داده بودند.

 بیشتربدانیم:

چندی پیش نیز

پرسنل ستادی اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان در اعتراض به پرداخت نشدن اضافه کار یک ساله خود و سایر مطالبات تهدید به استعفا دسته جمعی کردند.
کارکنان اداره آموزش وپرورش دلفان هم مانند سایر شهرستانها بعد از گذشت یکسال هنوزهیچ گونه اضافه کاری دریافت نکرده اند. تمامی پرسنل اداره آموزش وپرورش شهرستان دلفان هماهنگ هستند تا در صورت پرداخت نشدن مطالبات خود در اولین روز کاری بعد از تعطیلات عید علاوه بر تحصن استعفای دسته جمعی خود را اعلام نمایند.

اعلام استعفای معلمان ناحیه۳   آموزش و پرورش قم از اول اسفند

‌روز دو‌شنبه۳۰بهمن‌ماه۱۳۹۶ استعفاء نامه معلمان حق‌التدریسی ناحیه۳آموزش و پرورش قم روی شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. معلمان در این استعفاءنامه نوشتند در صورت عدم پرداخت حقوق خود که از اول مهر امسال پرداخت نشده است از اول اسفندماه دیگر سر کلاس‌های درس حاضر نخواهند شد.

روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه؛ کادر اداره آموزش و پرورش میانکوه متن استعفاءنامه جمعی خود را در شبکه‌های اجتماعی قرار دادند. آنها در روز ۲۳بهمن ماه در اعتراض به عدم پرداخت اضافه کاری و ماموریت های اداری استعفاء نامه خود را نوشته و پس از جمع آوری امضاء برای کارگزاران رژیم آخوندی در اداره آموزش و پرورش در این شهر ارسال کرده‌اند.

دراین اطلاعیه آمده است :

اینجانبان امضا کنندگان ذیل از کارشناسان و معاونین اداره آموزش و پرورش این منطقه با توجه به اینکه نیروهای این اداره به صورت تمام وقت د راین اداره مشغول به کار می باشند و هیچ گونه مزایایی اعم از اضافه کاری ؛ حق الزحمه امتحانات ؛ ماموریت اداری و…..درطول چندماه گذشته دریافت ننموده ایم درحالی که کارکنان دیگر ادارات دولتی از مزایای زیادی برخورد ار هستند ؛ لذا استعفای خود را اعلام می داریم وامید است که بتوانیم درمدارس منطقه به فعالیت های آموزشی و پرورشی خود ادامه دهیم.

اینها نمونه هایی از وضعیت اسفناک آموزش و پرورش در نظام جهل آخوندی است که معلمان مملکت دربدترین شرایط باید قراربگیرند.

تنها راه حل ادامه اعتراضات وهمبستگی همه معلمان و اساتید ودانشجویان و تمامی اقشار اجتماعی است .

زرین دشت استان فارس
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید