محمد داوری دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی بازداشت شد

0
547
داوری دانشجوی
محمد داوری دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی بازداشت شد

دانشجو آنلاین -۱۳۹۷/۵/۲۳محمد داوری دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی بازداشت شد-

محمدداوری فعال مدنی و دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی یاسوج جمعه ۱۹ مرداد توسط ماموران اطلاعات سپاه بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.
آقای داوری از فعالان مدنی شهر یاسوج می باشد او پس از دستگیری توسط سپاه مشخص نبود که درکجا نگهداری می شود .
اما در روز ۲۲ مرداد به زندان مرکزی یاسوج منتقل شده است.

بیشتر بدانیم:
محمد داوری صبح روز جمعه ۱۹ مرداد در منزل پدری خود، توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت و پس از گذشت سه روز، ظهر امروز دوشنبه با قرار بازداشت موقت دو ماهه به زندان یاسوج منتقل شد و در حال حاضر در سلول انفرادی این زندان به‌سر می‌برد. ماموران در هنگام بازداشت آقای داوری اقدام به ضبط برخی وسایل شخصی وی ازجمله تلفن همراه، لب‌تاپ و یادداشت‌های وی کرده‌اند.
همچنین محمد داوری پیش از این نیز در جریان اعتراضات سال گذشته موسوم به اعتراضات دی ماه، در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ پس از احضار به دفتر اداره اطلاعات سپاه پاسداران توسط این نیروها بازداشت و در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ پس از گذشت ۱۰ روز با قید وثیقه ۵۰ میلیون تومانی و قرار کفالت از زندان آزاد شد.

پیش‌تر ماموران اطلاعات سپاه یاسوج به خانواده‌ی وی گفته بودند که این فعال مدنی به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی از طریق تشویش اذهان عمومی” بازداشت شده است.
محمد داوری، ۲۶ ساله، متولد دهدشت، ساکن یاسوج، دانشجوی کارشناسی علوم سیاسی است و پیش از این نیز در زمان درگذشت هاشمی رفسنجانی به دلیل پایین کشیدن بنر وی از سطح شهر یاسوج بازداشت و پس از گذشت ۱۰ روز با قید وثیقه آزاد شده بود.

شایان ذکر است که بازداشت و صدور احکام سنگین برای دانشجویان بخشی از وحشت و هراس نظام پا بگور آخوندی است .

دانشجوی کارشناسی
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید