حرفهای ضدو نقیض درموردفوت یک دختر دانشجو درتبریز

0
658
فوت یک دختر دانشجو
حرفهای ضدو نقیض درموردفوت یک دختر دانشجو درتبریز

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۲/۱-حرفهای ضدو نقیض درمورد فوت یک دختر دانشجو درتبریز

حرفهای ضدو نقیض درمورد فوت یک دختر دانشجو درتبریز
درروز شنبه ۳۱فروردین ۹۸ خبری مبنی بر فوت یک دختر دانشجو د رتبریز دررسانه های حکومتی درج شد .
اما عجیب اینکه هیچکدام از این رسانه ها خبرموثق وقانع کننده ای نداده اند.

خبرگزاری آنا متعلق به دانشگاه آزاد نوشت:
به گزارش خبرنگار حوزه صنفی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه «صبا صادق‌زاده» از ورودی‌های سال۹۲ دانشکده مکانیک دانشگاه سهند تبریز که برای دریافت مدرک کارشناسی به دانشگاه مراجعه کرد، در پی حادثه نشت گاز در یکی از خوابگاه‌های خودگردان تبریز دار فانی را وداع گفت. از آنجائی که معاون دانشجویی دانشگاه اصلی و مادر استان متولی رسیدگی به خوابگاه‌های خودگردان است به سراغ معاونت دانشجویی دانشگاه تبریز رفتیم تا از صحت و صمغ این خبر مطلع شویم.

حسین امامعلی‌پور در گفتگو با خبرنگار آنا مرگ یک فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی سهند تبریز در پی نشت گاز در خوابگاه خودگردان این دانشگاه تائید کرد و گفت: بسیاری از خبرگزاری‌ها از مرگ یک دانشجو خبر دادند درصورتی که این فرد دانشجو نبوده است و مرگ وی به دانشگاه صنعتی سهند ارتباطی ندارد.

خبرگزاری ایسنادر۳۱فروردین ۹۸ نوشت:
دکتر حسین امامعلی پور معاون دانشجویی دانشگاه تبریز، در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تأیید این خبر اظهار کرد: بر خلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی این فرد دانشجوی دانشگاه تبریز نبوده و در خوابگاه دانشگاه تبریز فوت نکرده است.
وی با بیان این‌که متأسفانه دختر جوان در اثر نشت گاز آب گرمکن در خوابگاه خودگردان واقع در شهرک پرواز جان خود را از دست داده است، گفت: این دخترجوان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی سهند بوده که گویا برای اخذ مدرک کارشناسی به تبریز مراجعه کرده و متأسفانه در اثر این حادثه جان خود را از دست داده است.

ایرنا درتاریخ ۳۱فروردین ۹۸ نوشت:
مجید سرسنگی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا پیرامون اخبار منتشر شده در مورد فوت یک دانشجوی دانشگاه تهران در تبریز با ابراز تاسف از درگذشت این فرد افزود: خانم صادق زاده هنوز در دانشگاه تهران ثبت نام نکرده بود ، بنابراین دانشجوی این دانشگاه محسوب نمی شود.
وی تاکید کرد: فردی دانشجوی دانشگاه تهران محسوب می شود که مراحل قانونی ثبت نام را انجام داده و شماره دانشجویی دریافت کرده باشد.
سرسنگی تصریح کرد : طبق بررسی انجام شده صادق زاده برای ثبت نام به دانشگاه تهران مراجعه نکرده است.
به گزارش ایرنا ، صبح امروز خبری در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر اینکه ، دانشجوی دانشگاه تهران، که گویا برای اخذ مدرک کارشناسی به تبریز مراجعه کرده بود، در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی در اثر نشت گاز، جان خود را از دست داد.
بعد از انتشار این خبر در برخی خبرگزاری ها، ایرنا در خبری به نقل از معاون دانشجویی دانشگاه تبریز اعلام کرد: خبر منتشره در فضای مجازی مبنی بر مرگ دانشجوی دانشگاه تهران در خوابگاه دانشگاه صحت ندارد و بر خلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی این فرد دانشجوی دانشگاه تبریز نبود و در خوابگاه دانشگاه تبریز فوت نکرده است.

اما واقعیت این است که علت اصلی فوت این دانشجو در پرده ای ازابهام است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید