فعال دانشجویی فرشته طوسی به ۱۸ماه حبس محکوم شد

0
923
فعال دانشجویی
فعال دانشجویی فرشته طوسی به ۱۸ماه حبس محکوم شد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۴/۱۱-فعال دانشجویی فرشته طوسی به ۱۸ماه حبس محکوم شد

فعال دانشجویی فرشته طوسی به ۱۸ ماه حبس و دو سال محرومیت از حضور در گروه‌های سیاسی، کار در مطبوعات و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی محکوم شد.
او در دادگاهی به ریاست قاضی جنایتکار صلواتی محاکمه شده است.

فرشته طوسی فعال زنان و فعال دانشجویی دانشگاه علامه، روز پنج‌شنبه، ۱۸دی‌ماه، توسط ماموران اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شد.
ساعت ۱۱صبح، ماموران اطلاعات سپاه، با ورود به خانه او، بعد از یک ساعت بازرسی خانه، او و همسرش، سجاد درویش را بازداشت کردند.
پس از بازرسی منزل شخصی او، ماموران اطلاعات سپاه، به همراه فرشته به منزل پدری‌اش رفتند و بعد از سه ساعت بازرسی، فرشته را به همراه خود بردند.

از آن زمان تا کنون، فرشته در بند۲

-الف اوین در بازداشت است.

علت بازداشت فرشته طوسی هنوز مشخص نیست و طبق گفته دوستان او، فرشته هیچ فعالیت غیرقانونی نداشته‌است.

لازم به ذکر است، فرشته طوسی، ۳۰ام خردادماه امسال، به دلیل حضور مقابل ورزشگاه آزادی برای دفاع از حق حضور زنان در ورزشگاه برای تماشای مسابقه والیبال، بازداشت شده‌بود.

شایان ذکراست که قضاییه ضد مردمی رژیم آخوندی احکام جنایتکارانه ای علیه دانشجویان وفعالین حقوق بشر صادرکرده است بخصوص بعداز قیام سراسری دیماه ۹۶ موج جدیدی ازدستگیری وبازداشت دانشجویان را  راه انداخته است

درطی هفته های اخیر دانشجویان نیز با اعتراض به این احکام سنگین قضایی وجنایتکارانه تجمعات گسترده ای را داشته اند واعلام کرده اند که به این اعتراضات ادامه خواهندداد.

فعال دانشجویی فرشته طوسی به ۱۸ماه حبس محکوم شد
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید