علمی- چرا گلکسی اس ۸ تا این میزان پرفروش بوده است؟

0
549
چرا گلکسی اس 8 تا این میزان پرفروش بوده است؟
چرا گلکسی اس 8 تا این میزان پرفروش بوده است؟

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۳/۱۸-شرکت کره ای سامسونگ از اشتباهات پیشین خودش درس گرفته است و حالا درصدد جبران عملکرد گذشته‌اش برآمده است.
گلکسی اس ۸  و نسخه ی بزرگتر آن موسوم به گلکسی اس ۸ پلاس دو تلفن هوشمند عالی مبتنی بر اندروید هستند و جذابیت های آنها باعث شده ظرف کمتر از ۱ ماه پس از عرضه، فروشی بیشتر از ۵ میلیون دستگاه را تجربه نمایند.
البته جزئیات آماری در مورد اینکه پرچمداران جدید در کدام بازارها موفق تر عمل کرده و کدام یک فروش بیشتری داشته اند هنوز به دست سازنده منتشر نشده است.
اما باید بدانید که فروش این دو تلفن هوشمند هنوز در بسیاری از کشورها از جمله بازار چین آغاز نشده است و انتظار می رود تا پایان ماه جاری میلادی تعداد کشورهایی که دو پرچمدار جدید در آنها به فروش می رسد به ۱۲۰ افزایش یابد.
وقتی این اتفاق رخ می دهد، می توان انتظار داشت که فروش پرچمداران جدید سامسونگ همانطور که پیشبینی می شود تا پایان سه ماهه ی دوم سال جاری به ۲۰ میلیون و پایان سال میلادی به ۶۰ میلیون دستگاه برسد.
البته باید بدانید برخی تحلیلگران معتبر هم از جمله Ming-Chi Kuo اعتقاد دارند گلکسی اس ۸ در طول سال ۲۰۱۷ بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون فروش می کند و این رقم به شکل محسوسی از فروش ۵۲ میلیون دستگاه گلکسی اس ۷ در سال گذشته کمتر است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید