عاطفه رنگریزفارغ التحصیل کارشناسی ارشدجامعه شناسی ازدانشگاه تربیت مدرس همچنان دربند

0
317
عاطفه رنگریزفارغ التحصیل کارشناسی ارشد
عاطفه رنگریزفارغ التحصیل کارشناسی ارشدجامعه شناسی ازدانشگاه تربیت مدرس همچنان دربند

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۴/۲۳-عاطفه رنگریز فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جامعه شناسی ا زدانشگاه تربیت مدرس همچنان دربند

عاطفه رنگریز فارغ التحصیل کارشناسی ارشد جامعه شناسی ا زدانشگاه تربیت مدرس همچنان دربند
در۱۱ اردیبهشت سال ۹۸ روزجهانی کارگر تعدادی ازدانشجویان مقابل مجلس بازداشت شدند ؛عاطفه رنگریزیکی از دانشجویان دستگیر شده می باشد.

سه‌شنبه ۱۸ تیرماه «مادر عاطفه پس از ملاقات با دخترش در زندان قرچک برای پیگیری وضعیت آزادی او با قرار وثیقه با شعبه هفتم بازپرسی زندان اوین تماس گرفت اما به مادرش گفتند آنها دیگر کاری نمی‌توانند بکنند چون پرونده به دادگاه انقلاب فرستاده است.
مدتی پیش هم همین حرف را زده بودند، گفته بودند پرونده‌ها دوم تیرماه به دادگاه انقلاب رفته و دیگر کاری نمی‌توانند بکنند اما خبری هم نشده بود بنابراین مادر عاطفه همان روز سه‌شنبه به دادگاه انقلاب هم رفت که البته متوجه شد پرونده به آنجا فرستاده شده اما هنوز ثبت نشده است.»

بیشتربدانیم:
روز شنبه ۱۵ تیرماه عاطفه رنگریز و ندا ناجی دو هم بندی که در زندان قرچک نگهداری می‌شوند توسط یک زندانی و یکی از ماموران زندان مورد ضرب وشتم شدید قرار گرفتند
در اثر این درگیری فیزیکی«عاطفه از ناحیه کتف و دست آسیب دیده و ندا از ناحیه چشمش. غیر از اذیت بدنی، از نظر روحی هم حالشان بهم ریخته و خانواده‌هایشان هم پس از شنیدن این خبر تا روز ملاقات نگران بودند.»

اما نکته قابل توجه دراین است که درگیری‌ زندانیان دارای جرم‌های کیفری با زندانیان سیاسی و عقیدتی به اتفاقی هشدار دهنده و خطرناک در زندان‌های ایران تبدیل شده که ناشی از عدم اجرای قانون تفکیک زندانیان براساس جرایم است.
در زندان‌های ایران زندانیان سیاسی و عقیدتی و حتی زندانیان کم سن و سال و بدون سابقه در کنار زندانیان با جرایم مختلف از جمله مواد مخدر و قتل نگهداری می‌شوند.

این شیوه های قرون وسطایی تنها بخاطر درهم شکستن زندانیان سیاسی می باشد که رژیم ضدبشری می خواهد هویت زندانی سیاسی را انکار کند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید