صحنه ای دلخراش از زیر گرفتن یکی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز

0
702

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۲۶- صحنه ای دلخراش از زیر گرفتن یکی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز

  روز شنبه۲۶اسفند۹۶ یکی از کارگران معترض گروه ملی فولاد اهواز توسط یک پراید به زیر کشیده شد. این اعمال خشونت بار و ضدانسانی علیه کارگرانی که تنها حقوق حقه خود را مطالبه می کنند؛ تنها از عوامل و نهادهای وابسته به رژیم برمیآید.

بیشتر بدانیم :
شایان ذکر است که کارگران گروه صنعتی ملی اهواز در بیست وپنجمین روز اعتصاب خود هستند .

بیست و پنجمین روز اعتصاب

ارگران این کارخانه‌ها از روز ۶ اسفند۹۶ در محدوده فلکه کیانپارس اهواز راهپیمایی و در پایان این راهپیمایی در مقابل ساختمان استانداری خوزستان تجمع کردند.

این کارگران طی ماه های گذشته ؛‌ بارها تقاضای حقوق‌ عقب‌افتاده خود را کرده‌اند اما جوابی نگرفته اند ؛ به همین دلیل نیز روز یکشنبه تصمیم گرفتند دست به راهپیمایی و تجمع در مقابل استانداری خوزستان بزنند.

چندین حرکت اعتراضی در هفته‌های اخیر
کارگران گفته‌اند که گروه ملی فولاد اهواز شرکت‌های احداث شده توسط گروه سرمایه‌گذاری امیر منصورآریا در اهواز است.
بعد از تشکیل پرونده قضایی برای متهم پرونده، این واحد صنعتی که در گذشته با نظارت دستگاه قضایی اداره می‌شد، هم‌اکنون به بخش خصوص محول شده است.
به گفته کارگران کارفرمای جدید توانایی مالی لازم را برای پرداخت دستمزد کارگران ندارد وعده‌های داده شده ازسوی مسئولان هم راه به جایی نبرده است.
لازم به ذکر است که درحالیکه چند روز به آغاز سال جدید نمانده است کارگران و زحمتکشان بدون اینکه امکان مالی و معیشتی داشته باشند درحال اعتصاب واعتراض هستند اما هیچ پاسخگویی برای مطالباتشان نیست.

راهپیمایی اعتراضی هزاران نفره کارگران گروه صنعتی ملی اهواز

صحنه ای دلخراش از زیر گرفتن یکی از کارگران گروه ملی فولاد اهواز

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید