شکایتنامه خانواده آتنا دائمی به خانم عاصمه جهانگیر

0
406
شکایتنامه
شکایتنامه خانواده آتنا دائمی به خانم عاصمه جهانگیر

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۶-شکایتنامه خانواده آتنا دائمی به خانم عاصمه جهانگیر

پس از انتقال وحشیانه زندانی سیاسی بند زنان زندان اوین خانم آتنا دائمی پدر و مادر و خانواده این زندانی سیاسی اقدام به نوشتن شکایتنامه و دادنامه ای  به گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران خانم عاصمه جهانگیر کردند.

متن نامه این خانواده به شرح زیر است:

خانم عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر در امر ایران

با سلام

خانم عاصمه جهانگیر از شما خواهش میکنیم نه فقط به خاطر مسئولیت سنگین شما در گزارشگری ویژه حقوق بشر بودن،  بلکه به عنوان یک  زن و یک مادر و به حکم انسانیت صدای ما حسین دائمی و معصومه نعمتی پدر و مادری باشید که روز را با خبر ضرب و شتم شدید دختر در بندشان  اغاز کرده اند.

جان فرزندمان در خطر است

   در تاریخ ۵ بهمن آتنا دائمی و هم بندش  گلرخ ابراهیمی ایرایی با ضرب و شتم شدید به بند قرنطینه  زندان قرچک منتقل شدند. بدون اینکه به وکیل وی اطلاع دهند و بدون رعایت هر گونه موازین حقوقی و انسانی و بدون اینکه اجازه همراه داشتن وسایل شخصیشان را داشته باشند.

 این در شرایطی است که بهترین سالهای جوانی آتنا را به جرم دفاع از حقوق کودک و پای فشردن بر حقوق انسانی زنان و دفاع از انسانیت و مخالفت با اعدام در زندان در طی احکام سنگین به تباهی کشانده اند. اما برای سیستم قضایی حکومت ایران این تاوان کافی نیست و در تمام روزهای زندان تلاش کرده اند که آتنا و خانواده ی ما  روی آرامش را نبینند.

مدتیست که با طرح شکواییه های به ظاهر خصوصی و پرونده سازی های عجیب و غریب ، فشار روانی برای  آتنا  ایجاد کرده اند  و در ادامه این روند امروز اتنا دائمی  و هم بندیش‌گلرخ ابراهیمی ایرایی  را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده و به زندان قرچک ورامین منتقل کرده اند.

وجود شرایط ناامن و شکنجه های جسمی و روانی در شرایطی که آتنا برای لغو احکام صادره برای خواهرانش به ناچار اقدام به اعتصاب غذای ۵۴ روز کرد و در طی اعتصاب غذا کیسه صفرای خود را از دست داد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر نیز شرایط جسمی مناسبی ندارد.

  ما نگران جان دخترمان هستیم و بدینوسیله از شما میخواهیم که برای آزادی آتنا تلاش کنید  حق آتنا ماندن در زندان نیست کمک کنید دخترمان ازاد شود.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید