سیل ویرانگر را تبدیل به همبستگی ملی کنیم!

0
526
سیل ویرانگر را تبدیل به همبستگی ملی کنیم!
سیل ویرانگر را تبدیل به همبستگی ملی کنیم!

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۱/۸-سیل ویرانگر را تبدیل به همبستگی ملی کنیم!

سیل ویرانگر را تبدیل به همبستگی ملی کنیم!
فاجعه سیل باز هم اثبات کرد که چپاول و ویرانگری سران این نظام یک سیاست جنایت‌کارانه است که در هر سیل و زلزله جان و زندگی انسانهای بی‌پناه را نابود می‌کند.دریک بارندگی درشیراز که فقط ۱۰ دقیقه طول کشید جمع زیادی از مردم قربانی شدند این بلایی است که اشغالگران در ایران بر سر مردم شهرهای مختلف منجمله شیراز آوردند.

دراستان گلستان رسوب گیری رودخانه گرگان انجام نشده بود مراتع و جنگلها ازبین رفتند .درشهرهای دیگر هم درمسیررودخانه ها ساخت و ساز شد و راه ها بسته شد. و زمین ها تصاحب شد ه و بدست سران غارتگران و چپاولگر افتاد که در آنجا کارخانه بسازند

نتیجه حاکمیت سیاه ملایان چیزی جزتباهی نسل و تباهی تولید و ویرانی محیط‌زیست و تخریب امید و اعتماد مردم نبوده و نیست.اقتصادی ویران، جامعه‌یی پریشان و مردمی که عمیقاً به آنها خیانت شده است.همه می‌دانند که لایروبی کردن مسیرهای سیلاب کمترین چیزی است که رژیم و دوایر حکومتی باید انجام می‌دادند اما دزدیها و چپاولها جایی در این رژیم برای حداقلها هم که با جان و مال مردم مرتبط است باقی نمی‌گذارد.

بنابراین تنها راه و بهترین راه این است که خودمان به‌کمک هم برخیزیم. هیچ‌کس و هیچ نیرویی نقدتر و مؤثرتر از نیروی همبستگی مردم ما نیست.
سپاه و بسیج همه امکانات را به سرقت برده اند این امکانات باید دراختیار مردم قرارگیرد.
اما متاسفانه؛ نظام به جای امداد رسانی به مناطق سیل زده لشکرکشی کرده و زرهی اعزام کرده است زیرا که در وحشت از حرکتها و اعتراضات مردمی این نیروها را گسیل داشته است.

سیل و فضای پلیسی امنیتی

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید