دکترای ارشدفلسفه می گوید:جهت جذب دردانشگاههااقدام کرده امانتیجه نگرفتم

0
564
دکترای ارشدفلسفه
دکترای ارشدفلسفه می گوید:جهت جذب دردانشگاههااقدام کرده امانتیجه نگرفتم

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱۰/۲۷-دکترای ارشدفلسفه می گوید:جهت جذب دردانشگاههااقدام کرده امانتیجه نگرفتم

دکترای ارشدفلسفه می گوید:جهت جذب دردانشگاههااقدام کرده امانتیجه نگرفتمعبدالله امینی دانش آموخته ی دکترای فلسفه در مریوان می گوید:حاضر نیستم به شیوه‌ی پوپولیستی و مظلومانه مطالباتم را مطرح کنم .وضعیت نابسامان بیکاری نخبگان و تحصیل‌کردگان امری واضح است، اما این امر نبایستی بهانه‌ای شود برای وارد شدن به حوزه‌ی خصوصی افراد و از آنها نردبانی ساخت برای پیشبرد اهداف شخصی خود. بنده در نقد وضعیت ساختاری و به تبع آن وضعیت فردی خودم با نظر به بیکاری افراد تحصیل کرده هرازگاهی انتقادهای مستندی را مطرح کرده‌ام.

گرچه از سال‌ها قبل چندین و چند بار از مجاری رسمی جهت جذب در دانشگاه‌ها و ادارات اقدام کرده و نتیجه نگرفته‌ام، اما هنوز هم حاضر نیستم به شیوه پوپولیستی و مظلومانه مطالباتم را مطرح کنم. به بیان دیگر مایلم خودم را در مقام یک تحصیلکرده و فرد آکادمیک و از منظر قدرت در مقابل سیستم عرض اندام کنم، به جای اینکه چهره‌ای مظلومانه از خودبسازم تا چه بسا سیستم به رحم آید و به شیوه‌ی رقت‌بار مرا در آغوش بگیرد.

این شهروند مریوانی دورە لیسانس، ارشد و دکترای فلسفە را بدون هیچ سهمیە‌ایی با رتبە ممتاز گذراندە و صاحب بیش از دە کتاب و صدها مقالە پژوهشی می‌باشد و به دلیل عدم استخدام به کار کشاورزی و کارگری مشغول می‌باشد.

شایان ذکر است که :
به گزارش آژانس خبررسانی کُردپا، عبدالله امینی، دانش‌آموخته‌ی دکترای فلسفه در مریوان انتشار عکس‌اش با لباس کار را در فضای مجازی و وب‌سایت‌ها را مورد نقد قرار داد.

گفتنی است که به گفته رسانه های حکومتی بیش از ۷۵ درصد فارغ التحصیلان و دانشگاهیان پس از اتمام تحصیلات شان بیکارند و گاها مجبورند که به مشاغل کاذب و غیر حرفه ای خود مشغول شوند اینها همان ستمی است که درطی چهل سال حاکمیت ننگین آخوندها برجوانان این میهن رفته است.

 افزایش فرار مغزها

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید