دفن مخفیانه پیکر محمد راجی درویشی که زیر شکنجه دربازداشتگاه کشته شد

0
566

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۱۵-دفن مخفیانه پیکر محمد راجی درویشی که زیر شکنجه دربازداشتگاه کشته شد

یکشنبه شب ۱۳ اسفند ماه؛‌پیکر محمد راجی درویشی که در اثر شکنجه در بازداشتگاه رژیم در تهران کشته شد، با حضور نیروهای امنیتی در گلزار الیگودرز به صورت مخفیانه و بدون سر و صدا دفن شد.
گزارشگر : ساعت ۲و نیم شب است که نیروهای امنیتی در مخفی کاری تمام دارند محمد راجی را بدون اطلاع از خانواده اش ومردم می برند دفن کنند آمبولانس که جلو است پیکر محمد در داخل آن است

بیشتر بدانیم:

 محمد راجی ؛‌یکی از دراویش گنابادی درحین بازجویی کشته شد

 کشته شدن یک دراویش گنابادی در حین بازجویی

محمد راجی، یکی از دراویش گنابادی که در روز اول اسفندماه در گلستان هفتم بازداشت شده بود، بر اثر ضربات وارده در حین بازجویی در بازداشتگاه پلیس به شهادت رسید.

به گفته‌ی خانواده‌ی آقای محمد راجی، مأمورین اداره آگاهی شاهپور، روز شنبه ۱۲ اسفند ماه؛ طی چندین تماس تلفنی از آنان خواسته بودند که به همراه عکس و مدارک شناسایی آقای راجی، به اداره دهم آگاهی شاهپور مراجعه کنند.

مأمورین در پاسخ به سوال خانواده‌ی آقای راجی که این درخواست بر چه مبنای حقوقی و قانونی‌ست اعلام کردند که این امر برای شناسایی زندانیان است.

حمد راجی از بامداد یکم اسفند که در گلستان هفتم دستگیر شده تاکنون تماسی با خانواده‌ی خود نداشته است. در حال حاضر تحقیقات خانواده به همراه وکلای مدافع در این خصوص ادامه دارد.

محمد راجی متولد دی‌ماه ۱۳۴۰ شهرستان الیگودرز است. وی در سال ۱۳۸۳ با جدا شدن از سپاه به کشاورزی در منطقه روستای مزرعه‌آباد الیگودرز مشغول می‌شود. این درویش گنابادی دارای ۵ فرزند است که در حال حاضر یکی از پسران ایشان به نام محمدعلی راجی که در حوادث گلستان هفتم بازداشت شده در زندان فشافویه در بازداشت به‌سر می‌برد.

از فرماندهان سابق سپاه بوده که در طول ۸ سال جنگ فرماندهی چند گردان سپاه در منطقه‌ی کردستان را به عهده داشته و از جانبازان جنگ نیز بوده است.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید