درمقطع متوسطه اول ۳/۹ درصددختران و۴/۵۵ درصدپسران ترک تحصیل می کنند

0
95
درمقطع متوسطه اول
درمقطع متوسطه اول ۳/۹ درصددختران و۴/۵۵ درصدپسران ترک تحصیل می کنند

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۵/۳۱-درمقطع متوسطه اول ۳/۹ درصد دختران و۴/۵۵ درصد پسران ترک تحصیل می کنند

در مقطع متوسطه اول ۳/۹ درصد دختران و۴/۵۵ درصد پسران ترک تحصیل می کنند
روز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۸ ، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعتراف کرد که تحت حاکمیت ضدبشری ملایان، از دختران و پسران متوسطه اول ترک تحصیل می کنندکه  درصد  پسران بیشتر است. در کل نرخ ترک تحصیل دانش آموزان در متوسطه اول ۴/۲۴درصد است.
وی ادامه داد: نرخ ترک تحصیل دختران در دوره متوسطه دوم ۳.۷ و در پسران ۴.۵۱ و در مجموع ۴.۱۲ درصد است.
وی با بیان اینکه بر اساس این مبنا نرخ ترک تحصیل در پسران بالاتر است، گفت: کسانی در متوسطه دوم نمی‌توانند به هر دلیلی تحصیل خود را ادامه دهند، به خیل تارکین تحصیل می‌پیوندند و این افراد نرخ پوشش تحصیلی ما را تحت تاثیر قرار می دهند.

ترک تحصیل کردن دانش‌ آموزان و دانشجویان تنها و تنها یک علت بیشتر ندارد فقر و چپاول و غارتی که توسط سردمداران این نظام صورت می  گیرد و تمامی حقوق مردم پایمال می شود

مهرماه هر سال میلیونها دانش‌آموز در سراسر میهن عزیزمان ایران با شور و شوق کودکانه عازم مدرسه‌ها می‌شوند. امسال اما بسیاری از خانواده‌ها با چشمانی پر از حسرت، صرفاً به‌دلیل ناتوانی در پرداخت هزینه‌های تحصیلی، کودکانشان را ناچار به ترک‌تحصیل و راهی کوچه و خیابان برای کار کرده‌اند.

دانش‌آموز ایران مجبور است از دهلیز جامعه‌ای عبور کند که همه چیزش سیاسی شده است؛ چرا که «در جامعه‌ای که آزادی نیست، همه‌چیز سیاسی می‌شود».

ترک تحصیل دختران بلوچ

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید