درادامه تبعیض قومیتی ـ نژادی دردانشگاههای ایران یک دانشجوازدانشگاه گرگان اخراج شد

0
605
درادامه تبعیض قومیتی ـ نژادی دردانشگاههای ایران
درادامه تبعیض قومیتی ـ نژادی دردانشگاههای ایران یک دانشجوازدانشگاه گرگان اخراج شد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۳/۹-درادامه تبعیض قومیتی ـ نژادی دردانشگاههای ایران یک دانشجواز دانشگاه گرگان اخراج شد

شکیب تیموری از وردی های ۹۳ دانشگاه سما گرگان است . او در رشته کاردانی مکانیک مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه می باشد.
آقای تیموری در تاریخ ۶خرداد ۹۷ اخراج شد وحتی مدارک قبلی اش نیز به اوبرگردانده نشده است .
گفتنی است که جواد ظریف وزیر خارجه ملایان چندی پیش دریک مصاحبه با یکی ازنشریات خارجی اذعان کرده بود که هیچ کس درایران به جرم مذهب از دانشگاه اخراج نشده است .
اما اخراج دانشجویان فرقی نمی کند که بهایی باشند یا مسلمان ومسیحی و هر دینی ؛ فقط کافی است که هر دانشجو ضد جمهوری اسلامی باشد یا اصلا یک اعتراض کوچک بکند در این صورت ازهمه چیز ساقط است از تحصیل از درس خواندن از شغل وکسب وکار.
بنابراین منشا تمامی این تبعیض ها نظام حاکم برایران است که به هیچ اصول و پرنسیبی پای بند نیست و تنها اهرم اش فشار و زور وتحمیل است.
شایان ذکراست که در روز ۵خرداد سال ۹۷ دانشجویان زاهدانی در اعتراض به تبعیض های قومیتی ـ نژادی کلاسها را به تعطیلی کشاندند.
لازم به یادآوری است، در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری نیز دو تن از دانشجویان دانشگاه گرگان و گیلان به نام‌های “آرش رضویان” و “کیانا ثنائی” به دلیل بهایی بودن از دانشگاه اخراج شدند.
سپیده مرادی دانشجوی کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس و زهرا قلندری نژاد دانشجوی دانشگاه بندرعباس به جرم حمایت ازدراویش گنابادی از دانشگاه اخراج شدند .
این رژیم نه تنها هیچ طرحی برای آینده دانشجویان ندارد بلکه به طرق مختلف بااخراج آنان ازدانشگاه باعث تباهی آینده ؛ جوانان می شود

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید