دانشگاه علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد روی گسل شمال تهران قرار دارد

0
701
دانشگاه علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد
دانشگاه علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد روی گسل شمال تهران قرار دارد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱۰/۱۴-دانشگاه علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد روی گسل شمال تهران قرار دارد

دانشگاه علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد روی گسل شمال تهران قرار دارد
پس از سقوط اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد تهران نظام به صرافت افتاد که مثل همیشه اشکالات را روی عناصر دست چندم انداخته تا بتواند خودش را در ببرد.
ولایتی که خودش ازسران غارت در این دانشگاه می باشد در متنی نوشت: خاطیان به اشد مجازات محکوم می شوند.اما واقعیت چیست؟ از گفته های کارگزاران نظام روشن شد که علاوه بر عدم رسیدگی به وضعیت رفاهی و تسهیلات در این دانشگاهی که پولهای هنگفتی هم از دانشجو اخذ می شود یکی از مهمترین مشکلات این دانشگاه زمینی است که دانشگاه در آن بنا شده است.

علی بیت‌اللهی مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در زمینی به وسعت ۳۵۰ هکتار روی گسل شمال تهران قرار دارد.بعد هم گفته که «ما حریم گسل‌ها را برای چند کلانشهر چون تهران، تبریز و کرمان مصوب و ابلاغ کرده‌ایم، به این معنا که این مصوبات در قالب قانون لازم‌الاجرا است». خود این فرد میگه این دانشگاه با ۲۵۰ دانشجو در سال ۶۳ شروع به کار کرده و الان تا ۴۵ هزار دانشجو پذیرش داره.بیت‌اللهی گفت:منطقه‌ای که ساختمان دانشگاه بر آن نهاده شده است، منطقه حادثه خیزی است».

مجرم کیست؟
ریاست این دانشگاه قبلا با رفسنجانی بود اما الان با باند ولی فقیه است . بنابراین بخوبی روشن است که غارتگری و چپاول و از هم دزدیدن در نظام جنایتکار تاکجا با جان مردم ایران و در این کیس با جان دانشجویان بازی کرد.

حمید میر زاده رئیس اسبق دانشگاه آزاد در روزنامه حکومتی جمهوری ۶دی ۹۷ میگه: من پیش‌بینی کرده بودم که ممکن است روزی این اتوبوس‌ها بخاطر نقص فنی از بالای دره‌های خطرناک واحد علوم و تحقیقات به پایین سقوط کنند به همین دلیل تله‌کابین را ساختیم که میتواند ساعتی ۲۰۰۰ نفر را جابجا کند و طرح نیز اواخر ۹۵به اتمام رسید و حتی اوائل ۹۶آزمایشی راه‌اندازی شد ولی آقایان به خاطر اینکه این طرح به اسم ما تمام نشود از راه‌اندازی آن خودداری کردند!!

ملاحظه می کنید که در اینجا نمی گوید که اگر زلزله بیاد ویک رانش زمین صورت بگیره تمام این ساختمانها و دانشجویان رو زمین می بلعه یا بر اثر زلزله پودر میشن این ساختمانها از تبهکاری خودش نمیگه و از تبهکاری باند خامنه‌ای و ولایتی دست رو میکنه.
حالا شاهدیم که در تمامی این تبهکاریها و غارتهای که دراین کشور رخ می دهد هر دو باند نظام شریک هستند بی جا نبود که سال گذشته در ایام قیام دیماه ۹۶ دانشجویان شعار داده و فریاد زدند:«اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمامه ماجرا»

زیرا که می دانند و با سلولهای خودشان لمس کرده اند که هر دوباند دستشان به خون مردم آغشته است .
درتمامی اعتراضات دانشجویان نیز ازشروع سال تحصیلی جدید شاهد اعتراض به همین بخش است اعتراض به غارتگریهایی که ازبودجه دانشگاه ها می شود و ازهمه چیزدانشجو می زنند از غذ؛ خوابگاه ؛ اتوبوس ؛ استاد و غیره.

ده گل پرپر شده
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید