دانشجوی زندانی سیاسی علیرضا وارسته وضعیت جسمی اش رو به وخامت گرایید

0
528
دانشجوی زندانی سیاسی
دانشجوی زندانی سیاسی علیرضا وارسته وضعیت جسمی اش رو به وخامت گرایید

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۲/۲۱-دانشجوی زندانی سیاسی علیرضا وارسته وضعیت جسمی اش رو به وخامت گرایید

وخامت حال علیرضا وارسته پس از بازگشت از بیمارستان به زندان کاشان و بی تفاوتی مسئولین زندان به وضعیت وی

دانشجوی زندانی سیاسی علیرضا وارسته که در پی درمان ناقص به زندان بازگشته گردانده شد؛ با وضعیت وخیم جسمی و روحی روبروست. اما مسئولین زندان کاشان نسبت به شرایط وی بی تفاوت هستند.

بر اساس گزارشهای رسیده؛ دانشجوی۲۳ ساله زندانی به دلیل وخامت حالش قادر به انجام کارهای شخصی اش نیست و با کمک همبندیان خود می تواند ابتدایی ترین کارهای روزانه اش را انجام بدهد. این وضعیت پس از بازگرداندن او از بیمارستان و ناقص ماندن درمانش در بیمارستان شدت یافته است.

علیرضا وارسته که به یک بیماری حاد مبتلاست؛ پس از پیگیری های مستمر خانواده و تایید کمیسیون پزشکی در فروردین ماه ۹۷؛ به بیمارستان منتقل شد. اما در مدت بستری بدستور مسئولین زندان و اطلاعات کاشان دستها و پاهایش را با  دست بند و پابند به تخت بیمارستان می بستند. وی همچنین با بدرفتاریهای مامورین مراقب زندان روبرو بود. شرایط به وجود آمده تحت فشارها مانع ادامه درمان وی شد. فشارهای وارده بر وی به حدی بود که پزشکان معالج به این امر اعتراض کردند و زندانی بیمار خواهان بازگشت به زندان شد. عملا پزشکان معالج نیز به این نتیجه رسیدند که تحت این فشارها معالجات و ریل درمان به ضد خود تبدیل شده و باعث تشدید بیماری می شود.

پس از بازگشت به زندان (۲۹ فروردین ماه ۹۷) وضعیت علیرضا وارسته دانشجوی ۲۳ ساله بدتر شده به طوری که حتی قادر به انجام کوچکترین کارهای خود نیست. .

با وجود اینکه کمیسیون پزشکی رای بر آزادی وی داده و بیماری او را تایید کرده است؛ اما مسئولین زندان و بازجویان اطلاعات از آزادی وی خودداری می کنند.

دانشجوی زندانی سیاسی

  خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید