دانشجوی زندانی به تخت بیمارستان بسته شده است

0
784
دانشجوی زندانی به تخت بیمارستان بسته شده است
دانشجوی زندانی به تخت بیمارستان بسته شده است

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱/۲۹-دانشجوی زندانی به تخت بیمارستان بسته شده است

زندانی سیاسی و دانشجوی اخراجی علیرضا وارسته تحت فشارهای روحی وجسمی
علیرضا وارسته دانشجوی اخراجی دانشگاه تربیت معلم پردیس کرج درحال حاضر به علت حاد شدن بیماری اش در بیمارستان بسر می برد.
علیرضا که بیمار می باشد ؛ خانواده اش موفق شدند که اورا در بیمارستان بستری کنند اما فشارهای وارده بر او بقدری زیاد است که او درخواست داده که مجددا به زندان برگردانده شود.
مامورین زندان به دستور اطلاعات کاشان از تماس تلفنی این زندانی با خانواده از بیمارستان نیز جلوگیری می کنند. همچنین علاوه بر اینکه پای این جوان بیمار شبها به تخت با پابند بسته شده بود؛ هم اکنون روزها نیز سربازان پای وی را به تخت می بندند. وی بطور شبانه روزی در اتاق بستری تحت کنترل چند مامور زندان است.
پزشک متخصص نیز دستور بر ادامه درمان بیمار در بیمارستان را داده است.
اما فشارهای وارده بر زندانی مانع از ادامه درمان و باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای زندانی شده است.
گفتنی است که بازجویی و نگهداری در سلول انفرادی پس از بازداشت از علل تشدید بیماری زندانی شده است.
بیشتربدانیم:
علیرضا وارسته ۲۳ ساله دانشجوی دانشگاه «تربیت معلم کاشان» و دانشجوی اخراجی دانشگاه «تربیت معلم پردیس کرج» اهل کاشان، ۸ آبان ۱۳۹۶، در منزل شخصی پدرش بازداشت و به ۱۰ سال حبس محکوم شده است و از آن زمان تاکنون با وجود ارائه مدارک پزشکی مبنی بر بیماری و تاییدیه کمیسیون پزشکی در زندان کاشان در شرایط وخیمی به سر می‌برد.
وی پیشتر به علت فعالیت های سیاسی و ایراد سخنرانی هایی در دانشگاه تربیت معلم پردیس کرج در انتقاد به عملکرد شورای نگهبان طبق رای کمیته انضباطی دانشگاه از ادامه تحصیل در آن دانشگاه منع شد و به دانشگاه کاشان منتقل می‌شود.
علیرضا وارسته بنا به گواه و تایید کمیسیون پزشکی نیاز به بستری شدن در بیمارستانی خارج از زندان را دارد به دلیل ممانعت بازپرس پرونده، از انتقال وی جلوگیری به عمل آمده است.
وکیل مدافع علیرضا وارسته، حمید رئوفی‌نیا تاکید کرد اتهامات جاسوسی که به موکل من داده اند، کاملا بی پایه و اساس است و به این حکم برای تجدید نظر، اعتراض کرده‌اند.
علیرضا یک بار ۱۸ آبان ۱۳۹۴ پس از شرکت در تجمع اعتراضی و جنبش دادخواهی روزهای دوشنبه در مقابل دفتر لاستیک دنا واقع در میدان ونک نبش خیابان گاندی؛ جهت آزادی زندانیان سیاسی، مدنی و عقیدتی و همچنین درخواست محاکمه عاملین ۳۷ سال جنایت روی داده از سوی رژیم به علت نوشتن شعاری اعتراضی علیه حملات موشکی به لیبرتی و انتقال موبایلش به شرکت کنندگان در این تجمع جهت انداختن عکس از شعار از سوی ماموران امنیتی حاضر و پس از ضرب و شتم در محل بازداشت شده بود.

دانشجوی زندانی به تخت بیمارستان بسته شده است
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید