دانشجوی حقوق به دادگاه احضار شد

0
93
دانشجوی حقوق به دادگاه احضار شد
دانشجوی حقوق به دادگاه احضار شد

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۵/۱۲-دانشجوی حقوق به دادگاه احضار شد

دانشجوی حقوق به دادگاه احضار شد
فرهاد شیخی دانشجوی حقوق و از فعالان کارگری که درروزیازدهم اردیبهشت به همراه تعدادی از دانشجویان و فعالان کارگری مقابل مجلس بازداشت شده بود مجددا به دادگاه احضار شده است.
در این ابلاغیه اعلام شده ایشان باید روز ۱۳مرداد برای رسیدگی به اتهام اخلال در نظم و آسایش عمومی در شعبه ۱۰۵۸ کیفری۲ واقع در مجتمع قضایی کارکنان دولت حاضر شود.
فرهاد پس از ۳۳ روز بازداشت در زندان فشافویه در تاریخ ۱۳ خردادماه موقتاً از زندان آزاد گردید. برای او یک قرار وثیقه ۳۵۰ میلیون تومانی و یک قرار کفالت ۳۰ میلیون تومانی برای دو اتهام مجزا اخذ گردید.

بیشتر بدانیم:

فرهاد شیخی دانشجوی حقوق و فعال کارگری می گوید:حاکمان” سرمایه” ،حاکمان اختلاس،حاکمانی که فقر و گرسنگی و بیکاری و اعتیاد و تخریب محیط زیست را بر زندگی هشتاد میلیون نفر تحمیل کردند در یک اتحاد همیشه مقدسشان از دستگاه عدل و قضا گرفته تا وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی و لباس شخصی ارگانهای دیگر دست بدست هم داده، ١٧ نفر مسلح را به خانه ای گسیل داشتند که جعفر عظیم زاده و پروین محمدی دبیر و نائب رییس “اتحادیه آزاد کارگران ایران” را باز داشت کنند.

؛ اتحادیه ای که تمام همّ و غمش نان و سفره کارگر و دغدغه ی طبقه تولید کننده ی ثروت اجتماعی را دارد که به حاشیه رانده شده اند و جعفر عظیم زاده ها،پروین محمدی ها و سایر فعالین دلسوز کارگری صدای رسای این طبقه ی عظیم اجتماعی بوده اند.جمله ی معروف ” با له کردن یک گل بهاری نمیشود مانع از آمدن بهار شد” داستان همین بازداشت کردن رهبران کارگری از جمله جعفر عظیم زاده و پروین محمدی است که فکر کرده اند با دستبند زدن به آنها میتوانند حرکت جنبش کارگری و خیزش بر حق کارگران به پیش را مانع شوند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید