دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت توانستند نمایندگان خود را به کمیسیون بفرستند

0
560
دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت
دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت توانستند نمایندگان خود را به کمیسیون بفرستند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۹/۲۶-دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت توانستند نمایندگان خود را به کمیسیون بفرستند
دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت بعد از پیگیری های فراوان و ممارست برای حضور تعدادی از دانشجویان، فارغ التحصیلان و اعضای هیات علمی دانشگاه در جلسه‌ی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، آنان موفق به کسب چهار سهمیه برای حضور در جلسه امروز شدند که عبارت است از دو دانشجو و یک فارغ التحصیل و یک عضو هیأت علمی .
قرار است امروز یک شنبه ۲۶ اذر ماه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور زنگنه وزیر نفت، موضوع استخدامی و مطالبات دانشجویان و دانش آموختگان را مورد بحث قرار بدهد. حضور سه نماینده از دانشجویان و دانش آموختگان می تواند تا حدودی خواسته های دانشجویان را منعکس کند.
لازم به ذکر است که دانشجویان صنعت نفت آبادان به شرطی به اعتراضات و تحصن های خود پایان دادند که کارگروه تشکیل شده طی دو ماه به نتیجه برسد. دانشجویان خواهان استخدام بدون برگزاری آزمون استخدامی در وزارت نفت هستند.
قابل توجه است که دانشجویان و دانش آموختگان صنعت نفت از روزاول آبانماه سال جاری به علت اعتراض به آزمون استخدامی از رفتن به کلاسهای درس خودداری کردند ؛ این اعتراضات منجر به اعتصاب غذ ا و تحصن درمقابل دفتر روحانی درتهران شد ؛ این دانشجویان ودانش آموختگان ازخواسته های خود عقب نشینی نکردند و خواستار مذاکره با رییس دانشگاه و مسئولان وزارت نفت بودند ؛ درپی ایستادگی و پافشاری دانشجویان وزارت نفت عقب نشینی کرده و آزمون را منحل اعلام کرد.
دانشجویان ودانش آموختگان صنعت نفت به شرط اینکه همه مطالباتشان پاسخ داده شود به اعتصاب وتحصن خود پایان داده بودند.
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

 

نظر بدهید