دانشجویان زخم خورده دربرابر دست درازی های قضائیه ساکت نخواهند نشست

0
105
دانشجویان زخم خورده
دانشجویان زخم خورده دربرابر دست درازی های قضائیه ساکت نخواهند نشست

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۵/۱۵-دانشجویان زخم خورده دربرابر دست درازی های قضائیه ساکت نخواهند نشست

دانشجویان زخم خورده دربرابر دست درازی های قضائیه ساکت نخواهند نشست
لیلا حسین ز اده به بند زنان زندان مخوف اوین منتقل شد .
این دانشجو که در تاریخ ۶ مرداد ۹۸ بازداشت شده بود صبح ۱۴مرداد ۹۸ برای اجرای حکم حبس ۲.۵ ساله خود به بند زنان فرستاد ه شد؛ او طی تماسی با خانواده اش این خبر را اعلام کرد.اما فعالین دانشگاه های سراسر کشور اعلام کردند که اگر چه زخم خورده هستند اما پاسخ این دست درازی های نیروهای اطلاعاتی و قضاییه جانی نظام را خواهند داد .

حکم لیلا حسین زاده در صورتی اجرا شده که نهاد دانشگاه قول پیگیری برای لغو احکام صادره و مصونیت دانشجویان از اجرای حکم در زمان تحصیلشان را داده بود.
حمله دوباره نیروهای امنیتی در زمان تعطیلی دانشگاه به این نهاد و سکوت مسئولینِ به ظاهر دلسوزِ دانشجو، بار دیگر همدستی این دو نهاد در پرونده سازی علیه فعالین صنفی و دانشجویی را عیان تر ساخت.
نه پرونده سازی‌های ساختگی و احکام ددمنشانه و دست درازیهای حقیرانه و ناچارانه آنان پذیرفتنی ست، نه ادعاهای توخالی و وعده های دروغین این یکی ها.
این یک اعلام جنگ‌ علیه استقلال و حرمت دانشگاه است.
اما همچنان دانشجویان، با مقاومت خویش دانشگاه را تحویلتان نخواهند داد.

خطر بیخ گوش خامنه ای

خطر بیخ‌گوش خامنه‌ای است، به بیلان حرکت‌های اعتراضی مردم در همین چند روزه نگاه کنید! فقط یک آخوند دجال از جنس خامنه‌ای می‌تواند واقعیت انفجاری جامعه کنونی ایران را با تمامی خبرهای اعتراضی‌اش انکار کند. اعتراض‌هایی که در حال کشیدن فرش از زیر  پای خامنه‌ای و دیکتاتوری‌اش هستند.سایت مجاهد ۳۰تیر۹۸

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید