دانشجویان دانشگاه رازی باشرکت در#من_هم_سیل_زده_ام اعلام کردنددرکلاسهای هفته آینده شرکت نمی کنند

0
435
دانشجویان دانشگاه رازی
دانشجویان دانشگاه رازی باشرکت در#من_هم_سیل_زده_ام اعلام کردنددرکلاسهای هفته آینده شرکت نمی کنند
دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۱/۱۶-دانشجویان دانشگاه رازی با شرکت در #من_هم_سیل_زده_ام اعلام کردند درکلاسهای هفته آینده شرکت نمی کنند
دانشجویان دانشگاه رازی با شرکت در #من_هم_سیل_زده_ام اعلام کردند درکلاسهای هفته آینده شرکت نمی کنند
معاون آموزشی دانشگاه گفت: غیبت دانشجویانی که جزء موارد استثنا و در جریان سیلاب آسیب دیدند لحاظ نخواهد شد و چنانچه غیر از استثنا مواردی پیش بیاید و تعداد غیبت‌ها به حد نصاب برسد باید حذف درس صورت بگیرد.استان کرمانشاه جزو مناطق سیل زده نیست و باید دانشجویان حتما سر کلاس‌ها حضور به هم رسانند و هیچ توجیهی به جز موارد خاص و سیلاب که آموزش تعیین کرده پذیرفته نیست.

معاونت آموزشی دانشگاه در صحبت‌های ضد و نقیض خود با روابط عمومی و کادر آموزشی دانشگاه مطالب دیگری را با ابهامات خاص خ بیان کرد، وی در خصوص غیبت دانشجویان و حضور سیل زده‌گان در سر کلاس‌ها اظهار داشت:

با توجه به وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور و اقدام برخی از کانال‌های تلگرامی مبنی بر انتشار این شایعه که «غیبت‌های دانشجویان ساکن مناطق سیل زده کشور در هفته‌ی آینده لحاظ نخواهد شد و تمامی امتحانات میان ترم در هفته‌ی آینده لغو خواهد شد» بدینوسیله این شایعه تکذیب می‌شود و به اطلاع کلیه دانشجویان می‌رساند که کلاس‌های درس  از روز شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۸ دایر می‌باشد. برخلاف تصمیم چکشی معاونت دانشگاه رازی در برخورد با سیل زدگان، دانشگاه صنعتی تصمیم بهتری اتخاذ کرده و غیبت دانشجویان مناطق سیل را موجه و امتحانات هفته‌ی آتی را لغو کرده است. همین عامل اعتراض دانشجویان دانشگاه رازی را برانگیخت و در فضای مجازی با هشتگ های #من_هم_سیل_زده_ام تصمیم نسنجیده دانشگاه رازی را محکوم کردند.

سیل ویرانگردرایران

کرمانشاه، خوزستان، ایلام، لرستان، کردستان، شیراز و همدان همگی جز استان‌های پربارش بودند و تمام و یا بخشی از این استان‌ها دچار سیل زدگی شدند. این امر موجب به هم ریختگی ذهنی عموم مردم این استان‌ها می شود و از سوی دیگر موجب انسداد برخی از مسیرهای شهری و استانی شده است. خبرگزاری فارس ۱۵فروردین۹۸
درهمین راستا بیش از هزار نفر از دانشجویان در نظرسنجی کانال شرکت کرده اند که ٨١ درصد از دانشجویان با شرکت در پویش #من_هم_سیل_زده_ام مدعی هستند که در هفته پیش رو در کلاس ها شرکت نمیکنند.تصمیمات مسئولین اعتراض دانشجویان را برانگیخت دانشجویان با به راه انداختن هشتگ #من_هم_سیل_زده_ام اعتراض خود را نسبت به تصمیمات نسنجیده مسئولین دانشگاه نشان دادند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید