دانشجویان دانشکده محیط زیست کرج تجمع اعتراضی کردند

0
570
دانشجویان دانشکده محیط زیست کرج تجمع اعتراضی کردند
دانشجویان دانشکده محیط زیست کرج تجمع اعتراضی کردند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۲/۳-دانشجویان دانشکده محیط زیست کرج تجمع اعتراضی کردند

دومین روز اعتصاب و تجمع دانشجویان دانشکده محیط زیست

روز دوشنبه ۳اردیبهشت ۹۷ دانشجویان دانشکده محیط زیست کرج در اعتراض به احتمال انحلال دانشکده برای دومین روز اقدام به اعتصاب و تجمع کردند.

بیشتربدانیم:

اعتراضات و تجمعات دانشجویی دردانشگاه های مختلف کشور به علت سیاستهای ضد مردمی وچپاولگرانه آغاز شده است زیرا که :

دانشجویان، دانش‌آموزان و دانشگاهیان با آگاهی از بحرانهای درونی و بیرونی بزرگی که رژیم را محاصره کرده، دوران تازه‌یی از جنبش و کوشش مبارزاتی علیه این رژیم را آغاز کرده اند .

درفروردین ماه دانشگاههای  شیراز و شاهرود و همچنان دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس تهران نسبت به این ستم و حق کشی که به دانشجوی ایرانی میر ود اعتراضات گسترده ای را شروع کردند

ودرهمین راستا بیش از ۴۵ شورای صنفی درکل کشور  نیز از این اعتراضات حمایت کردند و سیاستهای غلط نظام حاکم را زیر سوال برده و خواهان رسیدگی و پاسخ گویی شفاف به دانشجویان شدند

دربخشی از این بیانیه آمده است:

«متاسفانه خبرهای رسیده حاکی از آن است که مسئولان دانشگاه نه تنها خود را در قبال دانشجویان پاسخگو نمی‌دانند بلکه دانشجویان را اغتشاش‌گر خوانده‌اند و با تهدید و فشار بر دانشجویان و شورای صنفی، سرکوب و توجیه‌های غیرمنطقی را در دستور کار خود قرار داده‌اند؛ دانشجویان تهدید به پرونده سازی در کمیته انضباطی شده‌اند، آن هم کمیته‌ای که خود در آن هم قاضی‌اند و هم شاکی. برای فشار بر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس نیز شورای نظارت دانشگاه را در سریع ترین زمان ممکن تشکیل داده‌اند که ای کاش این سرعت عمل را در پاسخگویی و حل مشکلات دانشجویان به کار می‌بردند.
در حالی که شورای نظارت بر دانشگاه باید از شروع به کار شورای صنفی تشکیل شده باشد و طبق قانون هر دو ماه یکبار تشکیل جلسه دهد.»

دانشجویان دانشکده محیط زیست کرج تجمع اعتراضی کردند
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید