خانواده های افرادی که در هوایپمای یاسوج تهران بودند :همه زنده هستند چرا آنها را زنده به کور می کنید

0
791

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۱-خانواده های افرادی که در هوایپمای یاسوج تهران بودند :همه زنده هستند چرا آنها را زنده به کور می کنید

خانواده های افرادی که در هوایپمای یاسوج تهران بودند :همه زنده هستند چرا آنها را زنده به کور می کنید
بیش از ۲۴ ساعت از سقوط هواپیما در یاسوج گذشت ولی هنوز لاشه هواپیما و پیکر کشته شدگان این سانحه پیدا نشده است و خانواده های کشته شدگان بدنبال عزیزان خود هستند.
لاف سردار پاسداران رژیم را هم در تکنولوژی ببینید.
سلامی جانشین فرمانده سپاه در این کلیپ از داشتن رادارهایی قوی و مدرن می گوید اما معلوم نیست که چرا بعداز سه روز تازه امروز اعلام کردند که لاشه هواپیما دیده شده است
این لاف های جانشین فرمانده سپاه پاسداران هیچ مشکلی ا زخانواده های داغدار حل نخواهد کرد گ
ضمن آنکه اگر این رادارها درعرض ۳تا ۷ دقیقه ردیابی میکردند همه کسانی که در هواپیما بوده واعلام کردند که زنده اند الان کشته نشده بودند

پیداشدن لاشه هواپیما در صبح اول اسفند ۹۶
صبح امروز سه‌شنبه بالگردهای نیروی هوا فضای سپاه در حین جست‌وجو لاشه هواپیمای آسمان که از تهران عازم یاسوج بود را در ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.
لاشه این هواپیما در کوه دنا و در مختصات جغرافیایی N۳۰۴۲۰۸ و E۵۱۴۲۹۳ قرار دارد.
رمضان شریف سخنگوی سپاه گفت: بر اساس مکان و مختصاتی که پهپادهای سپاه عصر دیروز پس از انجام عملیات جستجو داده بود، امروز دو بالگرد نیروی هوافضای سپاه به محل اعزام شد و فرمانده این نیرو اعلام کرد که لاشه هواپیما پیدا شده و در تصاویری که از آن گرفته شده، آرم و نشان هواپیما نیز مشخص است.
سخنگوی سپاه با تاکید بر اینکه مهم‌ترین اقدام در این زمینه یافتن موقعیت هواپیما بود، خاطرنشان کرد: به محض فراهم شدن شرایط جوی هم امکان هلی‌برد وجود دارد و هم امکان راهنمایی امدادگران از طریق دسترسی زمین به محل حادثه وجود خواهد داشت.
رمضان شریف گفت: عملیات دسترسی به دلیل صعب‌العبور بودن و شرایط جوی مشکل است اما از این لحظه به بعد همه اقدامات بر روی نقطه پیدا شدن لاشه هواپیما متمرکز خواهد شد.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید