جهان-استاد دانشگاه کویت: رژیم ایران تهدیدی برای کویت

0
614
استاد دانشگاه کویت: رژیم ایران تهدیدی برای کویت

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۵/۸-تلویزیون اسکای نیوز از قول یک استاد دانشگاه علوم سیاسی در کویت گفت: فعالیتهای تروریستی رژیم ایران تهدیدی جدی برای کویت است. تهدیدی برای سرنگونی است.
دکتر عبدالله شایچی در این مصاحبه اظهار داشت: جای تعجب ندارد که دادگاه کویت به‌عنوان دولتی که از یک سال و نیم پیش درگیر هسته تروریستی بوده حکم کرد.
این هسته از بیست ماه پیش آموزش دیده، در دوره‌های متوالی، تسلیحات به‌دست آورده و تلاش کرده نظام را سرنگون کند. یک ماه پیش که دادگاه استیناف برگزار شد به این افراد احکام مختلفی داد.
رژیم ایران اهرم های زیادی در منطقه دارد که توسط آنها خرابکاری کند. نه تنها با نیروی نظامی بلکه با حمایت از عواملش تلاش می‌کند اخلال ایجاد کند. همان‌طوری که همیشه می‌گوید افتخار می‌کند کنترل پایتختهای عربی را در دست بگیرد. ولی چیزی که خطرناک است هسته‌های تروریستی است که در کشورهای منطقه خلیج‌فارس کاشته است.
بنابراین عجیب نیست که در هر گزارشی که وزارت‌خارجه آمریکا صادر می‌کند گفته شود که رژیم ایران اولین کشور حامی تروریسم در جهان است. سفارتهای رژیم ایران و وابسته‌های سفارت رژیم ایران در کشورهای مختلف همین نقش را دارند و می‌بایست که نسبت به آنها هوشیار بود.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید