«جنبش عدالتخواه دانشجویی»یا «جنبش ولایت خواه »

0
944
جنبش عدالتخواه
«جنبش عدالتخواه دانشجویی»یا «جنبش ولایت خواه »

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۴/۱-جنبش عدالتخواه دانشجویی یا جنبش ولایت خواه

جنبش به اصطلاح عدالتخواه دانشجویی متشکل ازازپاسداران وشکنجه گران دایه مهربانترازمادربرای مردم شده اند .
این ارگان که اساسا از پاسداران وعمله اکره سپاه تشکیل شده است دریک جنگ باندی با پاسدارفیروز آبادی به او گیر داده اند که چرا ویلای لواسان درشمال تهران راتاکنون وبعد ازاینکه دوسال است که از ریاست نیروهای مسلح عزل شده است هنوزتحویل نداده است ؟

اما واقعیت چیست ؟
پیشینه ای از جنبش عدالتخواه دانشجویی
«شکل گیری این جنبش به اصطلاح دانشجویی به نقل از سایت جوان وابسته به سپاه پاسداران ( منتشرشده به تاریخ ۴فروردین ۹۱)»

این تشکل الگوی خود را تفکر و منش بنیانگذار انقلاب آیت الله خمینی و مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی و اصول انقلاب اسلامی می‌داند.
این اتحادیه که به نسبت جریان‌های دانشجویی دیگر جوان‌تر است، هم‌اکنون در چندین دانشگاه کشور مجوز فعالیت و رو به گسترش است در محافل دانشجویی، سیاسی و رسانه‌ای از این جریان اختصاراً با عنوان «جنبش» یاد می‌شود.

شکل‌گیری جریان جنبش عدالت‌خواه از به هم پیوستن حلقه ها وگروه‌ ها و جمع‌های پراکنده‌ی همفکر و منتقد به وضع موجود بوده است برخی حلقه‌های فکری، دانشجویی نقشی مهم در شکل گیری این جریان داشتند.
جلسات هفتگی حیدر رحیم پور، کارگاه نویسندگی وحید جلیلی در مشهد(مجمع تبشیر) و تهران (مجمع حزب الله) از جمله‌ی این‌ جمع هاست..
نفرات تشکیل دهنده این تشکل به اصطلاح دانشجویی که خود را استاد معرفی میکنند عبارتند از:
وحید جلیلی، حسن و حیدر رحیم پور ازغدی، محمد صادق کوشکی، و سید عباس نبوی، سعید قاسمی، سلیمی نمین، ابراهیم فیاض، مسعود ده نمکی ؛

توضیح از دانشجو آنلاین:
«که هرکدام ازاین عناصر از مهره های سرکوبگر پاسداران وبسیج دانشجویی می باشند
(مانند مسعود ده نمکی که درقتل وکشتار دانشجویان درسال ۸۸ ودرکوی دانشگاه مستقیما شرکت داشت.)
خانواده عزت ابراهیم‌نژاد، دانشجویی که در جریانات کوی دانشگاه کشته شد، مدعی هستند که ده‌نمکی و مهدی صفری‌تبار پسر امام جمعه اسلامشهر در قتل پسرشان دست داشته‌اند و خطاب به ده‌نمکی می‌گویند:
در ۱۸ تیر ۱۳۷۸، عزت را شبانه و تک و تنها به گوشه‌ای کشاندی و با ضربات چاقو، زنجیر خودت و دوستانت عزت را از پا درآوردی و در نهایت با تیر خلاص مهدی صفری‌تبار پسر امام جمعه اسلامشهر (فرمانده سپاه) که در شقیقه و چشم چپ عزت وارد کرد او را از پای درآوردید…

یاسعید قاسمی که بعنوان تئوریسین سرکوب و جنایت در بین مردم ایران و دانشجویان شناخته شده است
همچنین نقش او در حمایت از تروریسم در خارج از مرزهای ایران و طبق گفته های خودش دریمن ؛ عراق؛ سوریه ؛ کشورهای افریقایی برای همگان روشن است .»
یکی از کارهای این جنبش به اصطلاح عدالت خواه دانشجویی شرکت در انتخابات مجلس هفتم و دادن یک کاندید بود .
کاندید این تشکل سعید جلیلی نفرمذاکره کننده نظام درمذاکرات هسته ای بود.
یکی دیگراز کارهای این تشکل حمایت از احمدی نژاد رییس جمهوری ۸ساله نظام است که جنایاتش برهمگان روشن می باشد وپوشیده نیست

به نقل از سایت جوان :
«بعد از پیروزی احمدی نژاد احساس شد باید فضای فکری برای دولت شکل بگیرد و لذا همایش دولت نهم چالش‌ها و راهکارها را با حضور بسیاری از اساتید و مسئولین عدالتخواه برگزار شد.
جوان می افزاید:
_ در برنامه‌ای که به مناسبت سالگرد پیام رهبری در مشهد انجام گرفت برای اولین بار اصطلاح “جنبش عدالتخواه دانشجویی” مطرح شد.
این برنامه -به عنوان یکی از آغازین برنامه‌های رسمی- که تحت عنوان “محاکمه‌ی مردمی” توسط انجمن طلاب و دانشجویان مشهد و با همکاری بسیج دانشگاه فردوسی برگزار شد با واکنش های شدیدی همراه بود و از جمله با اخراج برگزارکنندگان از بسیج دانشجویی همراه شد .
توضیح از سایت دانشجو:
(ملاحظه میکنید که اساسا ارگانهای تشکیل دهند ازبسیج وحوزه می باشند)

دبیران جنبش عدالتخواه دانشجویی
صادق شهبازی ، مرتضی فیروزآبادی ،مسعود براتی ، سید حسن فغان نوملی به ترتیب سمت دبیر کلی تشکل جنبش عدالت خواه را بر عهده داشته و اکنون محمد جعفر نژاد دبیر کل این تشکل است .
ملاحظه میکنید که افرادتشکیل دهنده این تشکل از جانی ترین و و حشی ترین پاسداران هستند که درطی این سالیان باعث وبانی کشتار قتل ؛ دستگیری وبازداشت دانشجویان در دانشگاه ها شده اند .مانند مسعود ده نمکی..

آیا این جنبش دانشجویی محض رضای خدا علیه فیروزابادی افشاگری میکند یا دریک جنگ باندی می خواهند جنایات اصلی تر و دزدان اصلی تر را بپوشانند ؟
این ارگان به اصطلاح دانشجویی که اسمش را عدالتخواه گذاشته است و تحت این پوش دانشجویی وانمود می کنند که دنبال عدالت هستند ؛
چرا به روی دارایی ها و بیت خامنه ای و مجتبی خامنه ای متمرکز نیستند ؟
چرا روی دزدیهای بی وقفه سپاه و سرداران آن از اموال و دارائیها و شرکتهای مصادره شده متمرکز نیست؟
چرا روی جنایات سپاه پاسداران در ماجرای ستدگتوند انگشت نمی گذارد؟
چرا خشک شدن دریاچه ارومیه را که درنتیجه غارتها و چپاول سپاه است انگشت نمی گذارد ؟
چرا سراغ دانشجویانی که بخاطر اعتراض به خشک شدن دریاچه ارومیه دستگیر وبازداشت و اخراج وتعلیق شدند نمی رود؟
چرا یک ویلای ۳۰۰ -۴۰۰ میلیاردی را جلو انداخته است ؟
علت کاملا روشن است
این طرح و برنامه سپاه است که میخواهد به اسم عدالتخواهی مردم را فریب دهد اما دست سپاه روشده و کسی فریب این حقه بازیها و خیمه شب بازی ها ی سپاه را نمی خورد .
سپاه و عمله اکره او می خواهند باخرج کردن اسم یک « جنبش دانشجویی به حرکت خود وجهه ای اجتماعی و مردمی بدهند غافل از آنکه مردم ایران دست این جانیان را از مدتها پیش خوانده اند .
در نظامی که بابک زنجانی ۱۲هزار میلیارد تومان در همدستی به سپاه به چنگ می آورد این قبیل باصطلاح افشاگریها دردی را از پیشانی سیاه خامنه‌ای و سپاه منفورش درمان نمیکند.
این جنبش عدالتخواه دانشجویی چرا نگران دانشجویانی که احکام سنگین قضایی گرفته اند نیست ؟
چرانگران علی مظفری دانشجوی متولد سال ۷۵ نیست که قوه قضاییه دژخیم به او ۸سال حبس تعزیری داده است ؟
چرانگران جوانی از دست رفته و بی آیندگی دانشجویان ایرانی نیست ؟
چرا نگران ده ها دانشجویی که درحال حاضر درزندانهای اوین وتهران بزرگ و گوهردشت درحال پوسیدن هستند نیست ؟
چرا نگران آرش صادقی ؛ دانشجوی اخراج شده دانشگاه علامه طباطبایی نیست که در زندان متبلابه سرطان استخوان شده است؟
چرا نگران سیپده مرادی که ازدانشگاه اخراج شده والان درزندان قرچک ورامین زیر شکنجه است نیست ؟
چرا صدایش برای هزاران مشکل وتضادی که دانشجویان دارند در نمی آید ؟
اما بخاطر جنگهای باندی که با پاسدار فیروز آبادی دارند؛مساله ویلای مصادره ای فیروز آبادی را علم کرده اند ؟
بهتراست این جنبش دانشجویی مشکوک تشکیل شده از عناصر سرسپرده سپاه وبسیج وارگانهای سرکوبگر نظام قبل ازهرچیز به افشای غارتها و چپاولهای سپاه و بیت ولایت بپردازد .
این جنبش دانشجویی کشکی دست اش روشده ترازاین است که ؛ مردم ودانشجویان ایرانی آنان را درجبهه مردم بدانند اینان از همان جانیانی هستند که درسال ۷۸ و ۸۸ و ۹۶ در دانشگاه های ایران به کوی دانشگاه حمله کرده و دانشجویان را کشته و شکنجه کرده وبه زندانهای طویل المدت انداختند.
این جنبش به اصطلاح دانشجویی همانهایی هستند که درعراق وسوریه به کشتار زنان و کودکان و بی خانمان کردن مردم این مناطق مشغولند وبعد ازپایان ماموریتشان وارددانشگاه های ایران می شوند که به کشتار و جنایات خودشان در این صحنه ادامه دهند .
آری دم از عدالت زدن صوری کار همین جانیان است
عدالت یعنی برابری عدل آیا این عدل است که دانشجویی که درقیام دیماه ۹۶ ازمردم به جان آمده حمایت وهمبستگی کرده را به ۸سال زندان و ممنوع الخروجی محکوم کنند و همه آینده و جوانی اش را نابود کنند ؟
آری هدف ازاین افشاگری علیه فیروز آبادی چیزی به جز سرپوش گذاشتن روی جنایتهای بزرگتری که ۴۰سال است دراین میهن جریان دارد نیست .

«جنبش عدالتخواه دانشجویی»یا «جنبش ولایت خواه »
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید