جمعی از دانشجویان دانشگاههای کازرون ؛باصدور بیانیه ای حمایت خودرا ازهمایش بزرگ ایرانیان درپاریس اعلام کردند

0
552
جمعی از دانشجویان دانشگاههای کازرون
جمعی از دانشجویان دانشگاههای کازرون ؛باصدور بیانیه ای حمایت خودرا ازهمایش بزرگ ایرانیان درپاریس اعلام کردند

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۴/۷-جمعی از دانشجویان دانشگاههای کازرون ؛باصدور بیانیه ای حمایت خودرا ازهمایش بزرگ ایرانیان درپاریس اعلام کردند

به بخشهایی از این بیانیه می پردازیم:

سلام و درود ما از داخل ایران در حال قیام و از قلب شهر کازرون به‌پاخاسته نثار مقدم همه ستارگان این کهکشان که تبلور اتحاد و همبستگی و مقاومت و انسجام دموکراتیک و صدای مردم ایران است باد.

ما حمایت خود را از کهکشان مقاومت که نماد همبستگی ملی و دموکراتیک است اعلام می‌داریم و با
گرامی‌داشت قیام سی‌ام خرداد
و گرامی‌داشت روز شهیدان و زندانیان سیاسی
و سالروز تأسیس ارتش آزادیبخش ملی از برنامه ۱۰ماده‌ای خانم مریم رجوی که اساس تحقق برابری و عدالت اجتماعی و آبادانی و خوشبختی مردم ایران و پایان استبداد دینی است حمایت می‌کنیم.

گردهمایی مقاومت در چه شرایطی برگزار می‌شود؟
گردهمایی امسال مقاومت در شرایطی برگزار می‌شود که ایران به دریایی از امواج خشم و اعتراضات مردم که از هرسو و از طرف اقشار مختلف جامعه پیکر پوسیده نظام ولایت آخوندی را نشانه رفته‌اند تبدیل شده است.رژیم در منجلاب خود ساخته ناتوان و زمین‌گیر شده است و به‌جای جواب به درخواستهای مردم چنگ و دندان نشان می‌دهد و بجز کشتن و ضرب ‌و شتم و شکنجه و زندان راه دیگری برای ادامه حیات حکومت ننگینش باقی نمانده است.

شتاب قیام های مردمی و گستردگی و روحیه تهاجمی و اتحاد و همدلی مردمی به‌زودی در پادگانهای رژیم را از جا خواهند کند و شیرازه ساختار حکومت پوسیده ولایت آخوندی را از هم خواهند گسست.
ما انتقام خون برادران شهیدمان را از مسببین و عاملان جنایت‌پیشه خواهیم گرفت.
مرزبندی بین رژیم و خلق با خون شهدا پر رنگ شده است. ما از عناصر وابسته به نهادهای سرکوبگر رژیم می‌خواهیم که از روبه‌رو شدن با توفان خشم و اعتراضات مردم پرهیز کنند و سرنوشت خود را به‌سر نوشت سردمداران و عناصر جنایتکار رژیم که دستشان به خون فرزندان این خاک آلوده است گره نزنند و بطرف مردم برگردند.

روز حسابرسی نزدیک است
روز حسابرسی نزدیک است و امروز در تهران و سایر نقاط دیگر ایران فریاد مرگ بر خامنه‌ای رعشه به اندام این عفریت جنایتکار انداخته است.
ما از جامعه جهانی و همه آزاد اندیشان در گوشه و کنار جهان می‌خواهیم که به ندای وجدان بشری خود در رابطه با ظلمی که بر مردم ایران رفته است پاسخ دهند تا مردم ایران و منطقه و جهان از وجود خطرات ویرانگر بنیادگرایی مذهبی حاکم در ایران در امان باشند.
مرگ رژیم آخوندی و صبح پیروزی خلق نزدیک است
اتحاد رمز پیروزی است
مرگ بر حکومت دیکتاتوری مذهبی
درود بر آزادی
جمعی از جوانان شهر کازرون و دانشجویان دانشگاه‌های کازرون. تیرماه ۹۷

جمعی از دانشجویان دانشگاههای کازرون
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید