تیغ کشی آخوند مصطفی رستمی نماینده خامنه ای در دانشگاه ها علیه نیروهای واررفته نظام

0
374
آخوند مصطفی رستمی
تیغ کشی آخوند مصطفی رستمی نماینده خامنه ای در دانشگاه ها علیه نیروهای واررفته نظام

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۴/۱۸-تیغ کشی آخوند مصطفی رستمی نماینده خامنه ای در دانشگاه ها علیه نیروهای واررفته نظام 

تیغ کشی آخوند مصطفی رستمی نماینده خامنه ای در دانشگاه ها علیه نیروهای واررفته نظام
درروز ۱۷ تیرماه ۹۸ مصطفی رستمی نماینده ولی فقیه د ردانشگاه طی یک سخنرانی در دانشگاه الزهرا علیه نیروهای وارفته در دانشگاه ها تیغ کشی کرد.

رستمی گفت: دانشگاه‌های ما متناسب با شرایط تحریم تاکنون آرایش جدیدی به خود نگرفتند.
گفته می‌شود یکی از رسالت‌های دانشگاه این است که جامعه را در مورد تحریم‌های ظالمانه آشنا کند
وی افزود: یک جا‌هایی باید بپذیریم که نگاه بدبینانه به دشمن را کم رنگ کردیم؛ اگر یکی از مهمترین کارویژه دانشگاه را حل مسائل کشور بدانیم، می‌تواند به توسعه کشور کمک کند. کسی منکر نیست که تحریم‌ها یکی از مسائل مهم کشور است که هم مسئله آفرین است و هم مسئله دار.

باید ببینیم که دانشگاه‌ها خودشان را برای مقابله با تحریم چه مقدار مجهز کردند اگر رویکرد دانشگاه‌ها را در دوره‌های مختلف بررسی کنیم می‌بینیم که چه قدر در مواجهه با این مسائل و مسائل جدید تغییر کرده است. دانشگاه‌ها متناسب با ام المصائب کشور مجهز نشده اند. (خبرگزاری دانشجو ۱۷تیرماه۹۸ )

واقعیت این است که نیروهای وارفته و نیروهایی که بند تعادل قوا هستند به خوبی بو میکشند و اوضاع رژیم را پس معرکه می بینند که درصورت هرتحولی باید پاسخگوی حمایتهای خودشان از نظام باشند زیرا که می دانند که انگشت نما هستند و دربرابر خشم خلق تکه بزرگشان گوششان خواهد بود از این رو وحشت زده و هراسان پاسیو شده اند.
از سوی دیگران دانشجویانی که درطی این سالیان به اضعاف سرکوب و تحقیرشده اند بخصوص دختران دانشجو والان منتظر اولین جرقه اند ؛‌ تا به مجردی که فضای اختناق ترک برداشت شغالان را از دانشگاه جارو کنند. به همین خاطر نماینده خامنه‌ای که این وضعیت را از انبوه گزارشات جاسوسان و مزدوران مخفیشان جمع میزنند به دست می آورند و میخواهند با این فرار به جلو کردنها و تیغ کشیدنها روحیه متزلزل و چهره‌های سفید شده مزدورانشان را با سیلی سرخ کنند.
این همان لحظات سرنوشت ساز تاریخ یک ملت است .

بیت خامنه ای فاسدترین نهاد که مصطفی رستمی هم بخشی از آن است

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید