تشکیل شوراهای مردمی توسط دانشجویان متعهد جهت یاری رساندن به مردم سیل زده

0
455
تشکیل شوراهای مردمی توسط دانشجویان
تشکیل شوراهای مردمی توسط دانشجویان متعهد جهت یاری رساندن به مردم سیل زده

دانشجو آنلاین۱۳۹۸/۱/۲۹-تشکیل شوراهای مردمی توسط دانشجویان متعهد جهت یاری رساندن به مردم سیل زده

تشکیل شوراهای مردمی توسط دانشجویان متعهد جهت یاری رساندن به مردم سیل زده
نکبت و تباهی که دراثر سیل ویرانگر درایران اشغال شده فراگیر شده است
چهل سال ویرانگری و غارت حرث و نسل مردم ایران را برباد داده است اکنون نیز با ظهور این سیل در نوروزی که تبدیل به عزای مردم شد بسا بیشتر وبیشتر عمق فاجعه این حاکمیت ضد مردمی را نشان داد .حوادث طبیعی در تمامی نقاط دنیا پیش می آید اما درایران بلازده از وجود ملایان ابعاد بسیار ویرانگری داشت.

دانشجویان غیور و متعهد ایران زمین نیز در تشکیل شوراهای مردمی بپاخاستند و به یاری مردم شتافتند.
زیرا که تنها راه نجات مناطق گرفتار شده در این فاجعه، سازمان‌دهی کمکهای مردمی در قالب همین شوراهاست. ارائه این راه‌کار ایده‌ای بسیار دقیق و کاربردی است از آن‌رو که نظام ولایت فقیه که با سالها غارت و چپاول بانی اصل بروز این فاجعه بوده است هرگز نه می‌خواهد و نه می‌تواند کمکی به مردم زیان دیده کند

ضایعات حوادث طبیعی در این نظام هرگز ترمیم نشده است در حادثه زلزله بم؛ پس از ۱۵سال هنوز مردم درکانکس زندگی میکنند؛ درزلزله سرپل ذهاب که درآبان ۹۶ رخ داد کماکان مردم زیر چادر هستند.
اکنون نیز در سیل ویرانگر نوروز۹۸ که بیش از ۲۸ استان را دربرگرفت بخشی از عدم زیرساختهای کافی برای حوادث اینچنینی دراین کشور را برملا کرد خانه های گلی روستاییان محروم تمام در سیل از بین رفت و عزیزانشان کشته شدند.از اینرو برای ترمیم و بازسازی ویاری رساندن به این مردم تنها باید باهمبستگی ملی و یکی شدن به نتیجه رسید.

مقاومت ایران فراخوانی جهت تشکیل شوراهای مردمی برای مقابله باسیل و عوارض آن صادرکرد.
پس از صدور این فراخوان اقشار مختلفی ازمردم اقدام به تشکیل شوراهای مردمی کرده و با شرکت در مناطق سیل زده به یاری هموطنان محروم پرداختند.درشهرهای محرومی چون معمولان ؛‌پلدختر؛ خرم آباد دانشجویان با تشکیل شوراهای مردمی مرهمی برزخمهای این عزیزان شدند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین

نظر بدهید