تداوم قطع تماس و بی خبری از گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی

0
773
گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی
تداوم قطع تماس و بی خبری از گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۶-تداوم قطع تماس و بی خبری از گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی

امروز شنبه ۵ اسفند ماه؛ مدت سه روز است که تماس زندانیان سیاسی گلرخ ابراهیمی ایرایی و آتنا دائمی در زندان قرچک ورامین قطع شده است.
زندانی سیاسی گلرخ ابراهیمی ایرایی هم اکنون بیست و یکمین روز اعتصاب غذای خود در اعتراض به انتقال همراه با ضرب و شتم به زندان قرچک و با خواسته انتقال به زندان اوین را می گذراند.

شایان ذکر است که :
روز سه شنبه اول اسفند ماه ١٣٩۶ زندانی سیاسی گلرخ ایرایی در زندان قرچک به اغمارفت. جان این زندانی سیاسی در خطر است. وی پیش از این نیز در پنجمین روز اعتصاب غذای خشک خود دچار بیهوشی و اغما شده بود.
گلرخ ابراهیمی ایرایی از روز ۱۴ بهمن ماه؛ در اعتراض به انتقال وحشیانه به زندان قرچک ورامین در اعتصاب غذاست. این زندانی سیاسی خواهان بازگشت خود و همبندش آتنا دائمی به زندان اوین است.
حاجی مرادی دادیار زندان که از عاملین انتقال این دو زندانی سیاسی به زندان قرچک ورامین است اعلام کرده است که مطلقا اجازه انتقال این دو زندانی به اوین را نخواهد داد.
زندانی سیاسی گلرخ ایرایی با تاکید بر خواسته خود مبنی بر انتقال به زندان اوین همچنان در اعتصاب غذاست.
۱۷ روز است که گلرخ ایرایی در اعتراض به تبعید خود و آتنا دائمی لب بر غذا بسته است.
بر اساس گزارشهای رسیده این زندانی سیاسی هم اکنون به میزان زیادی وزن کم کرده و بشدت لاغر شده است.
وضعیت گلرخ ایرایی، وخیم گزارش شده است. بطوریکه گفته میشود او که حتی پیش از زندان از بیماری جدی رنج می برد، شب ۹ بهمن ماه دچار بی هوشی شده است، رسیدگی پزشکی به او در حد “پاشیدن آب به صورتش و زدن سیلی” گزارش شده است.

گلرخ ابراهیمی و آتنا دائمی

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید