تخلفات مصطفی ملکی چه بود که از ریاست دانشگاه آزاد آکسفوردعزل شد؟

0
924
تخلفات مصطفی ملکی
تخلفات مصطفی ملکی چه بود که از ریاست دانشگاه آزاد آکسفوردعزل شد؟

دانشجو آنلاین۱۳۹۷/۱۱/۱۷-تخلفات مصطفی ملکی چه بود که از ریاست دانشگاه آزاد آکسفوردعزل شد؟

تخلفات مصطفی ملکی چه بود که از ریاست دانشگاه آزاد آکسفوردعزل شد؟
طبق اخبار واصله در جلسه اخیر هیات رییسه دانشگاه آزاد؛ مصطفی ملکی از ریاست دانشگاه آزاد آکسفورد عزل شد و تا ۱۰ روز آینده جایگزین او معرفی میشود.ولی با تصمیمی که در خصوص عزل مصطفی ملکی گرفته شده است هنوز روشن نشده است که علت این عزل چیست و تخلفات ملکی و اینکه هم زمان از اعضای هیات علمی دو دانشگاه بوده است چیست؟
گفتنی است که مصطفی ملکی داماد وزیر کشور دولت روحانی نیز می باشد

اما چندین سمت در دوره های مختلف به وی ابلاغ شده بودازجمله:
با حکم حمید میرزاده ریاست واحد آکسفورد دانشگاه آزاد را نیر عهده‌دار شده بود.
عضویت هیات علمی دانشگاه پیام‌نور هم از سمتهای این فرد بوده است
این سمتها درصورتی به این فرد واگذار شده است که :
رضا عامری سرپرست وقت مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دی ماه ۹۱ در گفتگو با رسانه‌ها تاکید کرده بود که «طبق قانون اعضای هیات علمی رسمی و یا پیمانی دانشگاه‌های دولتی نمی‌توانند در جای دیگری عضو رسمی باشند».

عامری همچنین از برخورد قانونی با این اساتید خبر داده بود. امری که به نظر می‌رسد داماد آقای وزیر کشور از آن مستثنی بوده!. حال باید دید مسئولین دانشگاه آزاد و پیام نور با این فرد متخلف که کمترین جزای آن اخراج و بازگرداندن تمامی حقوق‌های دریافتی به صندوق بیت المال است چگونه برخورد می‌کنند؟

اما واقعیت این است که :درنظام سراپا غارت و چپاول جمهوری ضد اسلامی همه امکانات و تسهیلات و رفاه از آن آقازاده ها و ژن های خوب است که قریب به چهل سال حقوق مردم ایران را به یغما برده اند.

یکی از علل دیگر این جابجایی جنگهای باندی می باشد مانند جابجایی فرهاد رهبر که با ولایتی در جنگ  و تضادبودزیراکه فرهاد رهبر ازجناح احمدی نژاد در دانشگاه آزاد انتخاب شده بود

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید