تجمع گروهی از معلمان و فرهنگیان جزیره خارک

0
780
تجمع گروهی از معلمان و فرهنگیان جزیره خارک
تجمع گروهی از معلمان و فرهنگیان جزیره خارک

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۱/۲۱-تجمع گروهی از معلمان و فرهنگیان جزیره خارک

 تجمع گروهی از معلمان و فرهنگیان جزیره خارک

روز  دوشنبه ۲۰فروردین ۹۷ گروهی از معلمان و فرهنگیان جزیره خارک در اعتراض به قطع برخی خدمات از سوی شرکت نفت نظیر تردد رایگان به بوشهر مقابل آموزش و پرورش تجمع کردند.

بیشتر بدانیم:

شایان ذکر است که اعتراضات وتجمعات معلمان و فرهنگیان در سراسرکشور در کل سال تحصیلی سال ۹۵-۹۶و ایضا تا روزهای پایانی سال ۹۶ ادامه داشت معضلاتی که برای فرهنگیان و معلمان بسیار حیاتی و جدی است اما برای همه این اعتراضات مانند تمامی اقشاراجتماعی پاسخ مناسبی نگرفته اند .

به گوشه و نمونه هایی از این اعتراضات اشاره میکنیم:

سه شنبه۲۴بهمن جمعی از معلمان رسمی که ۷ ماه حقوق دریافت نکرده اند؛ همراه با معلمان حق التدریسی که ۱۰ ماه حقوق طلبکارند و معلمان قراردادی که سه ماه حقوق آنها پرداخت نشده است؛ دست به تجمع و اعتراض زدند.
آنان خواستار پرداخت معوقات حقوق خود هستند.

دوشنبه دوم بهمن ماه،جمعی از معلمان مدارس غیردولتی(بسته حمایتی یا خرید خدمت)*دراعتراض به بلاتکلیفی استخدامی،سطح پایین حقوق وعدم پرداختش بمدت ۹ماه وبیمه ناقص دست به تجمع مقابل استانداری زدند.

۱۳۹۶/۹/۱۶-جمعی از معلمان حق التدریسی اهوازی صبح روز پنج شنبه در مقابل دفتر همایون یوسفی نماینده مجلس ؛ خواهان بازنگری و اصلاح شیوه نامه آزمون جدید استخدام رسمی وزارت آموزش و پرورش شدند .
موضوع استخدام رسمی معلمان ازمعضلات جدی جامعه فرهنگیان است ؛ این سیاست ضد مردمی عدم استخدام رسمی معلمین ؛باعث شده که معلمین ایرانی همواره بخاطر اینکه هیچ رسمیتی ازطرف آموزش وپرورش ندارند درنگرانی و تشویش دوران بازنشستگی و کهولت خود هستند زیرا که برای آینده خود تامین نیستند .

جمعه ۱۰آذر ۹۶ معلمان پیش دبستانی حق التدریسی در بندرماهشهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.
عصر امروز جمعی از معلمان پیش دبستانی حق التدریس با سابقه ی بالا(مستخدمین سال۹۴ به بعد) شهرستانهای بندرماهشهر و امیدیه در اعتراض به وضعیت استخدام، حقوق و معیشت خود در مقابل دفتر ارتباطات مردمی نماینده شهرستان در مجلس ارتجاع در بندرماهشهر تجمع کردند.

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید