تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه بهشتی منجر به درگیری با حراست ومصدوم شدن ۳تن ازدانشجویان شد

0
782
تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه بهشتی
تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه بهشتی منجر به درگیری با حراست ومصدوم شدن ۳تن ازدانشجویان شد

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۷/۲۱-تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه بهشتی منجر به درگیری با حراست ومصدوم شدن ۳تن ازدانشجویان شد

تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه بهشتی منجر به درگیری با حراست ومصدوم شدن ۳تن ازدانشجویان شد
کارگزاران دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه ملی بخاطر اینکه دانشجویان خوابگاه را تخلیه کنند از روز پنجشنبه۱۹مهر آب و برق و گاز خوابگاه های بیگ محمدی و رحیمی را قطع کرده اند.
از این رو دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در این خوابگاه ها ساکن هستند در اعتراض به این عمل شنیع و زشت دست به تجمع زدند
یکی از دانشجویان معترض به خبرنامه دانشجویان گفت:از روزهای گذشته سیستم تغذیه، اینترنت و سرویس ایاب و ذهاب خوابگاه دانشجویان دکتری قطع شده است.و شرایط و اوضاع بسیار دشواری برای زندگی دانشجویان ایجادشده است.
این دانشجوی معترض ادامه داد:
شب گذشته دانشجویان خوابگاه بیگ محمدی برای اینکه از قطعی برق، آب و گاز جلوگیری کنند یک کمد روی کنتور آب قرار دادند و هریک از دانشجویان تا صبح کشیک دادند تا مسولین حراست نتوانند آب را قطع کنند. حتی روز گذشته ساعت ۳ صبح یکی از مسولین حراست با حضور در خوابگاه قصد قطع آب داشت که با مقاومت دانشجویان مواجه شد.
این دانشجوگفت : سه هفته است که از رئیس دانشگاه درخواست مذاکره کرده ایم درحال حاضر رئیس دانشگاه حاضر به هیچ گونه مذاکره نیست و دفتر ریاست دانشگاه تحت تدابیر شدید امنیتی و حراست قرار دارد.
وی افزود: در حال حاضر دانشجویان معترض در ساختمان مرکزی و مقابل دفتر ریاست دانشگاه تجمع کرده‌اند و توانسته‌اند تا لابی ساختمان ورود پیدا کنند که این اعتراض منجر به درگیری با مسئولان شد که این امر منجر به مصدومیت ۳ دانشجو و انتقال آنها به بیمارستان بوسیله اوژانس شد.
این دانشجوی معترض تحصیلات تکمیلی شهید بهشتی در پایان یادآورشد: تجمع دانشجویان معترض از ساعت ۱۰ صبح امروز شروع شد و تاکنون ۱۰۰ نفر از دانشجویان مقابل ساختمان تجمع کرده‌اند که تا این لحظه ریاست دانشگاه به هیچ عنوان پاسخی به دانشجویان معترض نداده است.

غارت دانشجویان به بهانه های واهی
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو

نظر بدهید