تجمع جمعی از دانشجویان دانشگاه بهشتی تهران

0
739
دانشگاه بهشتی
تجمع جمعی از دانشجویان دانشگاه بهشتی تهران

دانشجو آنلاین ۱۳۹۷/۶/۱۹-تجمع جمعی از دانشجویان دانشگاه بهشتی تهران

روز دوشنبه ۱۹شهریور ۹۷ جمعی از دانشجویان دانشگاه ملی ایران (موسوم به بهشتی) در تهران، در اعتراض به تعطیلی خوابگاه تجمع اعتراضی برگزار کردند.

مساله خوابگاه از معضلات همیشگی دانشجویان در نظام حاکم است؛ با نزدیک شدن اول مهرو آغاز سال تحصیلی جدید دانشجویان که از اقصی نقاط کشور برای ادامه تحصیل و آموزش و یادگیری از شهرهای بومی خودشان نقل مکان کرده وبرای آموختن علم وارد شهرهای مختلف بخصوص کلان شهر تهران می شوند اولین دغدغه شان مساله استقراری شان می باشد.
زیرا که دانشجو بدون سرپناه که امکان آموزش ویادگیری ندارد دانشجویی که درگیر مسائل استقراری است بهتراست ادامه تحصیل را بوسیده و کنار بگذارد.
به مهم اما کسی نیست که پاسخ درست بدهد.

در این رابطه امیرحسین حکیمیان مدیرامور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بهشتی در رابطه ایسنا می گوید:
دانشگاه تعهدی مبنی بر اسکان خوابگاهی دانشجویان تحصیلات تکمیلی ندارد

اطلاع رسانی دررابطه با تخلیه خوابگاههای تحصیلات تکمیلی از بهمن ماه سال گذشته طی جلسات مختلف با اعضای شوراهای صنفی و جلسات با دانشجویان انجام شده و این پیامک اولین اقدام برای اطلاع رسانی نبوده و دانشجویان پیش از این نسبت به این مساله آگاه بودند.

با اشاره به اعتراض دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه نسبت به پیامک ارسالی مبنی بر تخلیه خوابگاهها تا اول شهریور، عنوان کرد:
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سالها پیش در رابطه با خوابگاه و اسکان دانشجویان با مشکلاتی روبرو بوده است. به گونه ای که آخرین خوابگاه دانشگاه ۲۲ سال پیش ساخته شده و بعد از آن دیگر اقدامی برای ساخت و تامین خوابگاه انجام نشده است.

تجمع جمعی از دانشجویان دانشگاه بهشتی تهران
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95
#دانشجو_آنلاین
#دانشجو_براندازم

نظر بدهید