تبریک سال نو زندانیان بند ۱۰ زندان گوهردشت

0
717
تبریک سال نو
تبریک سال نو

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۲/۲۹-تبریک سال نو زندانیان بند ۱۰  زندان گوهردشت

تبریک سال نو زندانیان بند ۱۰  زندان گوهردشت به هموطنان و آرزوی ایران آزاد برای آینده

بوی بهار می آید

بوی سبزه و گل

رویش و پویایی و زنده شدن دوباره طبیعت و پشت سر گذاشتن کرختی و خموشی زمستان

ما زندانیان که بیش از ۹۸ درصدمان افراد زیر ۳۵ سال می باشیم؛ در حالی در پشت میله های زندان به سر می بریم که محروم از حداقل امکانات انسانی هستیم. عمرمان به بطالت و تباهی می گذرد. آنهم در حالی که علت العلل و زمینه ساز تمامی اتهامهای ما حکومت ناشایست و ضدمردمی آخوندها می باشد. همانهایی که در تمامی سالهای حکومتشان جز فقر و بدبختی و فساد و تباهی و فحشا هیچ دستاوردی نداشتند.

جالب اینکه در زندان نیز دست از سرمان برنمی دارند و به جرئت می توان گفت زندانها یکی از بزرگترین و آزادترین مکانها جهت پخش مواد مخدر و داروهای روانگردان می باشد.

در این بین می شنویم که زندانیانی به نامهای گلرخ ایرایی و سهیل عربی و حمیدرضا امینی که از جمله زندانیان سیاسی می باشند به علت پایمال شدن حقوق زندانیان مدتهاست که در اعتصاب غذا بسر می برند و یا زندانیانی در زندان مرکزی زاهدان تحت فشارهای مضاعف قرار می گیرند.

ضمن ابراز همدردی با زندانیان فوق الذکر و به عنوان فرزندان ملت ایران که به علت ظلم و ستم آخوندی راهمان به زندان کشیده شده؛ مطابق ضرب المثل کس نخارد پشت ما جز ناخن انگشت ما؛ با خود و با مردم شریف میهنمان عهد می بندیم که با توسل به نیروی خودمان و تمامی مجاهدان راه شرف و آزادی و با توسل به دعای تحویل سال یعنی

 یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

می گوییم که بارالها ما را در زمره افرادی قرار ده که در حمایت و همراه مجاهدان پاکبازی که از هر چیز خود گذشتند تا همه چیز را برای این مرزوبوم مهیا کنند؛ گام برداریم و ایرانی را بسازیم که در آن از آخوندهای فاسد و جنایتکار خبری نباشد و مملکتی داشته باشیم که به دست خود مردم و برای مردم اداره شود و هیچکس به علت داشتن عقیده مورد بازخواست قرار نگیرد و هیچ کودکی به علت نداشتن امکانات از درس و تحصیل دور نماند و مجبور به کار نباشد و کار شرافتمند در دسترس همگان باشد و هیچ تفاوتی بین زن و مرد نباشد.

ما زندانیان بند ۱۰ زندان رجایی شهر به کوری چشم ملاها همراه با تمامی مردم میهنمان این عید سعید را جشن می گیریم و به همه هموطنانمان عید نوروز را تبریک می گوییم.

در زمان تحویل سال از خدا می خواهیم که شر این حاکمان ظالم از سر ما کوتاه گردد و مردم بتوانند سرنوشت خود را خود رقم بزنند و بر سرنوشت خویش حاکم باشد.

با امید موفقیت و تبریک سال نو

زندانیان بند ۱۰ زندان رجایی شهر

۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۶

در آستانه سال جدید

خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید