بیانیه جمعی از نویسندگان مشهد در حمایت از قیام خونین ۹۶

0
675
نویسندگان مشهد
بیانیه جمعی از نویسندگان مشهد در حمایت از قیام خونین ۹۶

دانشجو آنلاین ۱۳۹۶/۱۱/۲۲-بیانیه جمعی از نویسندگان مشهد در حمایت از قیام خونین ۹۶

درخواست فوری آزادی زندانیان بمنظور جلوگیری از کشتار و شکنجه آنان از مجامع بین المللی !
در چهلمین سال حکومت جور و جهل و جعل و فرمانروایی ظلم و ستم، با کشوری تازی زده و یکسان با خاک و مردمی دردمند و بیمارگونه ، عاری از شادی لبخند و خالی از امید و آرزوهای زیبا و با چشمانی اشک آلود و متحسر ،و قلبهایی شکسته و متاثر و دست و پاهایی بسته ،و تنی رنجور و خسته! که شاهدند هزاران هزار شکوفه های زیبا و خوشبوی نسل نو در زندانهای سرخگون و متعفن رژیم منحوس ضدخلق و خالق را که مظلومانه می پژمرند و میمیرند بدون آنکه فریادرسی داشته باشند؟!

و از سویی فقر و فاقه و افلاس و یاس و نومیدی زن و مرد و پیر و جوان و حتی کودکان را بسوی اعتیاد و خلافکاری و بی بند و باریهای ناخواسته سوق داده؛ در حالیکه آنان را سلاحی جز مشت خالی -و فریادهایی که وحشیانه با سلاحهای ویرانگر پاسداران جور و جهل و خرافه ، به خاک و خون کشیده میشود ، هیچ یار و یاور و مددکاری نیست، روبرویند.
قبرستانهای متروک و مطرود و خاموش و غمگین سال ۱۳۶۷ خصوصا و در سالهای قبل و بعد عموما ، که دهها هزار انسان بیگناه از ۱۰ تا ۷۰ ساله که جرمشان تنها گفتن (نه) به رژیم سرتاپا دروغ و فریب و تزویر و ریای آخوندیسم بوده ، شاهدان عینی و اسیران خاک سیاهند! و لذا دست استمداد به سوی مجامع متعهد و مسئول و شریف و شجاع بین المللی و نیز، مردمان آزاد و آزاده و فهیم جهان دراز کرده و از همه ی آنها به عنوان انسان و انسانیت و همنوعانی که درد شناس هستند و صاحب خانه و خانواده و فرزندانی عزیز ، مصرانه تقاضا می کنیم که فراتر از بخشنامه ها و قطعنامه های معمول و مرسوم به فریاد ملتی با شعور و فرهنگ غنی
که در حال اضمحلال و فروپاشی بوسیله ی تروریسم جهانی و حامیان داعش و طالبان و القاعده است ، بشتابید ! که زیرا زندانیان مظلوم و بیگناه و ناتوان در زندانهای رژیم آخوندهای پست اندیش مورد تجاوز و تعدی جنسی و شکنجه های قرون وسطایی و قتل عام قرار گرفته اند.
و چشمانشان به سوی شماهایی است که به اصول حقوق و کرامت انسان و انسانیت معتقد و مومنید!
به امید استقرار صلح و عشق و برابری و برادری جهانی!
۱۶ بهمن ۹۶

بیانیه جمعی از نویسندگان مشهد در حمایت از قیام خونین ۹۶
بیانیه جمعی از نویسندگان مشهد در حمایت از قیام خونین ۹۶
خبرهای ما را در این کانال دنبال کنید
https://telegram.me/DaneshjoOnline95

نظر بدهید